Kukaan ei kestä feministiakkojen kälätystä

Feministiakat kälättävät kuorossa. Kukaan miehinen mies ei kestä sitä enää. Yksi feministi vaatii yhtä, toinen toista ja sitten nämä hyväkkäät repivät vielä toisiaankin tukasta. Tällaista porukkaako te todella tahdotte maata ja maailmaa johtamaan?

Töissä sanottiin aina, että älkää koskaan panko kahta naista samaan huoneeseen, koska siitä syntyy aina riita. Jos kaksi feministiä pannaan päiväksi samaan huoneeseen, siitä syntyy sota.
14103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

He ovat jo kyllästyneet omiin höpötyksiinsä. Ei femakko oikeasti halua nähdä toista - mahdollisesti naapurin - naista johtavalla paikalla. Sitä vastaan femakko lähtee vielä sotakirveen kanssa.

Äänestä

Ensinnäkin miehet ovat niitä saatanan kälättäjiä. Töissä se on näillä rangaistamaton teko ja naisen vastatessa tuohon 24/7 "kutsuun" hän on saada potkut!

Ja mies todistaa kyllä itseään tälläkin palstalla: täällä ei ole muuta kuin MIEHIÄ, koska miehet eivät saa tarpeeksi tyydytystä ja tilaa enää omilla palstoillaan - joita kyllä riittääkin! Erikoista, että naisten tasaisen arvon sivuilla on aina naisista pulaa. Onhan sitä huomattu, että (ihmiskauppias-)mieheltä täytyy pyytää lupaa tuohonkin - toisin kuin miehet pyytelevät omiin palkankorotuksiinsa ym.!!!

Ja mitä tulee tuohon naisten keskinäisiin, niin hyvinpä sieltäkin paljastuu miehinen aivopesu jo sen miljoonan vuoden takaa ihmiskaupoista. Jostainhan se ihminen puuhunkin kahdelle jalalle kurkoitti, joten helvetin simppeliä kuvitella ihmiskaupan seuraamukset, joissa jo yhden "korotetun" kidnapatun naisen on nähty toimineen tuon idiootin tavoin ihmiskuntaa vastaan - samoin mitä mies tekee 24/7/365!

Äänestä
  • Välillä kälättävä kana on tosiaan raivoava emakko, kuten esimerkistä näkyy.

    Oikea sikojen ruhtinas! Rööööh!

    Äänestä

  • Sikojen-kuningatar kirjoitti:

    Välillä kälättävä kana on tosiaan raivoava emakko, kuten esimerkistä näkyy.

    Oikea sikojen ruhtinas! Rööööh!

    Kot kot kot!

    Äänestä

  • Turpa kiinni akka ja painu takaisin keittiöön.

    Äänestä

Vaikuttaa itseasiassa siltä ettei kukaan kestä feministipalstalla roikkuvien "miesten" kälätystä, päätelleen esim. siitä innokkaasta vastaanotosta jonka tämäkin "keskustelunavaus" sai.

Äänestä
  • Kot kot kot!

    Äänestä

  • Feministi ei "keskustele", enää. Feministi vaikenee. Feministiltä on mennyt lopullisesti kakka pöksyyn ja hän luimistelee mököttäen omassa poterossaan. Siellä on turvallista ja maailma edelleen selkeän mustavalkoinen.

    Äänestä

Miten te miehet ette tajua että feministi ajaa tasa-arvoa! Poikkeuksena tietysti äärifeministit. Saavuttaaksemme tasa-arvon meidän pitää ajaa naisten oikeuksia. Miten muuten pääsemme tasa-arvoiseen asemaan?!

Äänestä
  • Me emme tajua, mitä oikeuksia teiltä vielä puuttuu. Ehkä haluat kertoa?

    Äänestä

  • valista_meitä kirjoitti:

    Me emme tajua, mitä oikeuksia teiltä vielä puuttuu. Ehkä haluat kertoa?

    "Saavuttaaksemme tasa-arvon meidän pitää ajaa naisten oikeuksia."

    Ei kerro feministi. Mitä oikeuksia teidän on saatava, jotta tasa-arvo vihdoin toteutuu? Mitä puuttuu? Kuuluuko oikeuksien lisäksi myös luopua jostain, vai pitääkö kaikki saada lahjaksi?

    Äänestä

Jos naiset jättäisivät äänestämättä, heidän asemansa parainisi huomattavasti.
Jokainen nainen tietää olevansa miestä tyhmempi, mutta rajaton vallanhimo ajaa niitä päättäjiksi.
Naiset ovat tuhonneet tyhmyyttään lastenkasvatuksen, puolustusvoimat, suomalaisuuden , kansan kansantalouden ja paljon muuta.
Seurauksena mm. valtava määrä nuoria ihmisiä, jotka ovat täysin yhteiskuntakelvottomia, heidän elämänsä on tuhottu.
Ja naiskansanedustajat ihmettelee huuli pyöreänä-, mistä on kysymys.
Naisen ajatuskyky ei kertakaikkiaan riitä hankalien ongelmien ymmärtämiseen ja ratkomiseen, mistä seuraa lisää ongelmia.
Naisen elämä on pääasiassa seksillä kiristämistä. Sen hän kyllä osaa. Seksin osto ostolaki on heille tärkeä, koska se parantaa taas kiristysmadollisuuksia.
Meidän olisi otettava oppia vanhoista kulttuureista, vaikka somaleista, jossa naisen asema on tyhmyyttään vastaava.
Naisten äänioikeus on peruutettava. Äänioikeus- vain armeijan käyneille miehille, jotka ovat sitoutuneet henkensä kaupalla puolustamaan maatamme.

Äänestä
  • Eivät naiset ole tuhonneet, vaan valtaa pitävät uroot, jotka miessukupuoliroolinsa vankeina mielistelevät refleksinomaisesti herrasmiesmäisen "miehekkäästi" naisia ja feministejä suostuen näiden kulloisinkiin kotkotuksiin mukisematta.

    Muutoin voi jäädä mm. píllut saamatta.

    Näistä tunkkaisen vanhakantaisista sukupuolirooleista pitää päästä jo eroon, siinä feministit ovat aivan oikeassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pökxä kirjoitti:

Feministiakat kälättävät kuorossa. Kukaan miehinen mies ei kestä sitä enää. Yksi feministi vaatii yhtä, toinen toista ja sitten nämä hyväkkäät repivät vielä toisiaankin tukasta. Tällaista porukkaako te todella tahdotte maata ja maailmaa johtamaan?

Töissä sanottiin aina, että älkää koskaan panko kahta naista samaan huoneeseen, koska siitä syntyy aina riita. Jos kaksi feministiä pannaan päiväksi samaan huoneeseen, siitä syntyy sota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu