suomi24 meilit

postiloora

Minulla on ollut vasta muutamia päivä suomi24-sähköposti käytössä. Muutamia viestejä olen vasta lähettänyt, vielä eilen ne näyttivät olevan lähetetyt-osiossa. Tänään lähetetyt osio on tyhjä. Onko suomi24-sähköpostin toiminnassa jotian tilapäistä ongelmaa vai häviävätkö lähetetyt viestit aina automaattisesti hetken kuluttua lähetetyt kansiosta?

7

239

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tsekkaa-uudestaan

      Ei niiden kuuluisi sieltä mihinkään hävitä, jollet itse poista ja jos poistat, niin niiden pitäisi jäädä roskakoriin. Sieltä voi sitten poistaa pysyvästi. Toivon mukaan jotain hetkellistä hämminkiä vaan.

    • meilit

      Kiitos sulle vastauksesta. Tosiaankin oli jotain tilapäistä ongelmaa, eivätkä olleet kokonaan hävinneet :)

      • Ohjeiden mukaan ne kyllä häviävät, mutta vasta 90 päivän kuluttua lähettämisestä, samoin kuin luonnokset. Roskaposti katoaa nopeammin.


    • Vakava.varoitus

      VAROKAA SUOMIPOSTIA! Siellä ei kaikki ole kohdallaan. Outoja siellä tapahtuu. Posteja katoaa, tai tulee uudelleen kadonneet jonkun ajan kuluttua, tulee tuplaten ja menee väärälle henkilölle. Kopioituu itsestään koko posti ja menee vieraaseen laatikkoon ym. ym. Näin sekaisin olevaa postia en ole nähnyt missään!

    • FUUFUUKUU

      JOO TÄMÄ SUOMI24.FI ON TULLUT KÄYTETTYÄ AINAKIN KYMMENEN VUOTTA ENEMMÄN JA VÄHEMMÄN. UUDISTUKSIA ON TULLUT MUTTA EIVÄT OLE SAANEET MITÄÄN MERKITTÄVÄÄ AIKAISEKSI. AINOASTAAN SEN ETTÄ JOKAISEN UUDISTUKSEN JÄLKEEN TOIMII AINAVAAN HUONOMMIN. JUMITTAA JA TOISINAAN MENEE KOKONAAN TUKKOON.. USKON JA TIEDÄN ETTÄ KÄYTTÄJIÄ ON JA VARMAAN ON PALVELIMISTA KIINNI, OVAT LUVANNEET LISÄTÄ KAPASITEETTIÄ ONKOHAN SIELLÄKIN SÄÄSTÖT PURREET.

      KYLLÄ SUOMI KAIPAISI JONKIN TOISEN KANAVAN JOKA OLISI MERKITTÄVÄ MIELIPIDEKANAVA!!

    • Muilla osastoilla on ilmennyt lapsellista nuorison juupas - eipäs kinastelua, joka paljon käytettynä tukkii netin.

    • werwerwe

      sammoja onkelmia taas nyt, ihmeviestejä tulee ja yhtäkkiä ootkin jonkun toisen profiilissa...wierd :(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      199
      4303
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      99
      2853
    3. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      20
      2816
    4. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      89
      2626
    5. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      152
      2337
    6. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      50
      2257
    7. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      33
      2087
    8. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      2051
    9. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      137
      1941
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      85
      1939
    Aihe