Minulla on ollut vasta muutamia päivä suomi24-sähköposti käytössä. Muutamia viestejä olen vasta lähettänyt, vielä eilen ne näyttivät olevan lähetetyt-osiossa. Tänään lähetetyt osio on tyhjä. Onko suomi24-sähköpostin toiminnassa jotian tilapäistä ongelmaa vai häviävätkö lähetetyt viestit aina automaattisesti hetken kuluttua lähetetyt kansiosta?
suomi24 meilit
7
225
Vastaukset
- tsekkaa-uudestaan
Ei niiden kuuluisi sieltä mihinkään hävitä, jollet itse poista ja jos poistat, niin niiden pitäisi jäädä roskakoriin. Sieltä voi sitten poistaa pysyvästi. Toivon mukaan jotain hetkellistä hämminkiä vaan.
- meilit
Kiitos sulle vastauksesta. Tosiaankin oli jotain tilapäistä ongelmaa, eivätkä olleet kokonaan hävinneet :)
Ohjeiden mukaan ne kyllä häviävät, mutta vasta 90 päivän kuluttua lähettämisestä, samoin kuin luonnokset. Roskaposti katoaa nopeammin.
- Vakava.varoitus
VAROKAA SUOMIPOSTIA! Siellä ei kaikki ole kohdallaan. Outoja siellä tapahtuu. Posteja katoaa, tai tulee uudelleen kadonneet jonkun ajan kuluttua, tulee tuplaten ja menee väärälle henkilölle. Kopioituu itsestään koko posti ja menee vieraaseen laatikkoon ym. ym. Näin sekaisin olevaa postia en ole nähnyt missään!
- FUUFUUKUU
JOO TÄMÄ SUOMI24.FI ON TULLUT KÄYTETTYÄ AINAKIN KYMMENEN VUOTTA ENEMMÄN JA VÄHEMMÄN. UUDISTUKSIA ON TULLUT MUTTA EIVÄT OLE SAANEET MITÄÄN MERKITTÄVÄÄ AIKAISEKSI. AINOASTAAN SEN ETTÄ JOKAISEN UUDISTUKSEN JÄLKEEN TOIMII AINAVAAN HUONOMMIN. JUMITTAA JA TOISINAAN MENEE KOKONAAN TUKKOON.. USKON JA TIEDÄN ETTÄ KÄYTTÄJIÄ ON JA VARMAAN ON PALVELIMISTA KIINNI, OVAT LUVANNEET LISÄTÄ KAPASITEETTIÄ ONKOHAN SIELLÄKIN SÄÄSTÖT PURREET.
KYLLÄ SUOMI KAIPAISI JONKIN TOISEN KANAVAN JOKA OLISI MERKITTÄVÄ MIELIPIDEKANAVA!! Muilla osastoilla on ilmennyt lapsellista nuorison juupas - eipäs kinastelua, joka paljon käytettynä tukkii netin.
- werwerwe
sammoja onkelmia taas nyt, ihmeviestejä tulee ja yhtäkkiä ootkin jonkun toisen profiilissa...wierd :(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi7910301Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j1016275Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066133Tutkielma Marinin hallituksen epäonnistumisista rankkaa luettavaa
Marinin hallituksen epäonnistumiset voi tiivistää negatiivisessa sävyssä seuraavasti: Hallitus teki useita vakavia virh945817Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455384Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605153Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088