Kirja hullujenhuoneesta nimeltä Venäjä;

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä näitä NATO-hulluja kirjoittajia riittää? Viimeiset 40 vuotta se on USA joka on riehunut massamurhailemassa kansoja kautta maailman, ja tämä on ihan sellainen tilastotietokin.

Äänestä
  • Tiedoksi; tuo Nato-hullu on maanmiehesi Mihail Hodorkovski !!!

    Liian suuri ettei Venäjä murhannut sitä....

    Äänestä

Pitääkin lukea tuo kirja mahdollisimman nopeasti.
Tositieto ja käytännön kokemukset ovat aina tervetulleita noiden kremliinien kirjoitusten vastapainoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M-Hodorkovski kirjoitti:

http://www.adlibris.com/fi/kirja/uusia-muistelmia-kuolleesta-talosta-9789524832823

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu