Tämä aktiivinen Ulkomalais-Suomalainen malli joka tunnetaan parhaiten nimellä Sagr Hamdan, joka on ollut aika pitkään mediassa aktiivinen ja mm on ollut monessa erissä kilpailussa ja lehdistössä ja on tehnyt paljon malli hommia ja aloitti malli uransa kun hän oli 16 vuotias ja täällä hetkellä hän on jo huippu listoissa mm Lähi-idässä, Dubaissa, Kuwaitissa ja Qatarissa. Hänen kuvia on ollut paljon monien etusivulla facebookissa ja lehdistöissä ja mediassa.
Tämä vuonna hän menee kilpailee Mr.Europpaan kilpailuihiin joka pidetään monacossa ja hän on ensimmäinen mies malli joka lähtee kilpailemaan nostamaan suomen lippu siellä Monacossa, joten ei muuta kun onnea siihen kiplailuihiin ja toivotaan pelkkää hyvää !!
Eli ei muuta nyt ku kannustamaan häntä voittamaan ja saadaan suomeen sen tittelin itsellemme ensimmäistä kertaa ikinä !!
hänen favebook sivun : https://www.facebook.com/sagronline
Twitter : https://www.twitter.com/sagrteam
ainaskin sen verran tiedän hänestä että hän on näissä verkoissa itse joka on käyttäjää ja muut ovat feikit.
Virpi Simona Passinen.
Huippu suomlaianen mies malli Mr.Europe 2015
VirpiSP
3
189
Vastaukset
- Makkeolavi
toiha on se kaveri joka oli joskus Fore! lehdessä ja nykyään hän tekee töitä Ana nuorten lehessä.. ISOT ONNEA HÄNELLE Salosta !
- Janeteseppola
Huomenta, Eihän se nyt sentään Sagr Hamdan ole mikään Suomalainen prkl, kyllä se ihan täysin ulkomaalainen on ...
- neekeripusu
NEEKERI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.1934487Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki313180Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma312894PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist742782Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne602776Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv902625Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest142361Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k1002129- 1131317
- 631128