ja Ruu jonkun tatuoitukaluisen penetraattori-kengurun siittämä jännä-äpärä. On se kumma kun tuollaista propagandaa syötetään viattomille lapsille, että on muka ihan ok hankkia äpärä ilman kunnollista ydinperhettä. Ja Tiikerikin on pelkkä aisuri leikkiessään Ruun kanssa ja flirttaillessaan Kengulle. Jos Tiikeri olisi sellainen jollaiseksi evoluutio sen on oikeasti muokannut, se söisi mokoman yhärikurpan ja hänen kakaransa.
Kengu on yh-kurppa
Totuus2015
798
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aivan totta. Ja entäs ne muut? Kaksi päähahmoa homostelevat keskenään, kun eivät löydä naisia - pojille opetetaan, että se on ihan kivaa. Pöllö taas on tyypillinen ätmi: älykäs ja hillitty, jolta oletetaan aina apua, mutta josta kukaan ei välitä kuin hyötymistarkoituksessa - jälleen opetetaan, että se on ihan ok.
Nalle Puh on lihava ja yksinkertainen ätmi ja Nasu on sen laiha, hintelä ja tosi arka kaveri.
Pöllö on kurppa.
Aasi ihaa on ikääntynyt ätmi.
Kuolen nauruun :D
🤣🤣🤣sama! Hauska ketju
Pilapiirtäjä! Kuuluuko osaamisalueeseesi myös eläinpornon tekeminen? Tatuoitukaluinen penetraattori-kenguru panemassa Kengua "nuole aisuri, nuole" ilme kasvoillaan.
Joo voin tehdä sellaisen!
Sinä olet itse kertonut, että äitisi tuli raskaaksi jollekin ravintolasta pokatulle ukkomiehelle.
Oletko siis jännä-ähkijän lapsi?