Ajattelin huiputtaa naisia

Laitan viestiä naisille ja kun nämä torjuvat minut niin kerron että löysinkin jo tasokkaampaa seuraa ja jos sattuukin käymään niin että joku nainen ei torjukkaan minua niin kerron silti saman asian.
14165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Wow, kyllä niitä mahtaa nyt harmittaa. Että oikein otat yhteyttä vielä sen jälkeen, kun ovat jo torjuneet sinut. Tuo on kyllä ihan mahtitaktiikka ja kannustaa naisia lähettämään "kiitos, mutta ei kiitos" -vastauksia sen sijaan, että eivät vastaisi mitään.

Ja jos joku sattuisi sinusta kiinnostumaan niin torjut hänetkin keksityllä syyllä, siinä sitä vasta menestyksekäs taktiikka onkin.

Äänestä

Jos nainen torjuu sinut ja vastaat, että löysitkin tasokkaampaa seuraa niin teet vaan itsestäsi pöhkön naisen silmissä. Eihän tuo ketään loukkaa vaan kuka tahansa tajuaa, että valehtelet ja yrität vain loukata sitä, joka sinut torjui.

Äänestä
  • Tosin naista häiristee kaksi asiaa tuossa. Ensimmäinen on se, että kuka se parempi häntä on. Toinen on se, että naisen vastusviestiä ei edes luettu tai noteerattu.

    Äänestä

  • Niin kannattaa jo heti ekassa viestissä sanoo löytäneensä tasokkaampaa seuraa:))

    Äänestä

Myöhäistä sen torjunnan jälkeen.

Kannattaa mieluummin tehdä alussa selväksi että on tasokasta seuraa, mutta jos sattuu olemaan sitä kemiaa niin jotain voisi ehkä mahdollisesti vain tapahtua.

Äänestä
  • Itseasiassa ei ole, naiselle jää joka tapauksessa jostakin kohdasta hampaankoloon jokin asia.

    Äänestä

Aloittaja ei voi olla aikuinen. Koko ajatus on niin totaalisen lapsellinen.

Äänestä
  • On hän lakien mukaan.
    Oikea aikuisuus naisilla alkaa 25-vuoden iässä, miehillä 30 jos silloinkaan.

    Äänestä

  • Kyllä olen 26-vuotias, usko vaan tai sitten et mutta ei se ole minun ongelmani.

    Äänestä

Keharit on selvästi parempia punk-muusikoita kuin naisten torjujia. ;-)

Äänestä

Kiitos, sain päivän naurut tästä aloituksesta... :DDDD meitä on niin moneen junaan :DDD

Äänestä

Parempi vastaus tähän aloitukseen voisi olla vaikkapa naiselle että " voisit olla ehkä kaverini mutta en tunne sinuun kipinää".

At-mies tai kuka vaan voi koettaa "bill gates"- efektiä että palkkaa muodikkaan hottisnaisen, kun näitä sivustojakin on joissa naisten palveluja on tarjolla, seuraksi yökerhoon vaikka tunniksi pariksi. Tasojärjestelmähän täällä pitää huolen että normitavis jää ilman korkeanluokan naista noin karkean yleisesti, mutta kun sellainen nainen on sellaisen miehen seurassa niin se vetää kuin magneetti rautajauhetta muiden naisten kiinnostusta. Miksi tuolla on noin upea nainen? Onko älypuhelin pelin kehittänyt uusiorikas, joku julkku, mitä.

Musiikki-analyysiin nopea heitto, eikös nämä nykyiset Rapparit ole niitä kavereita jotka tykkäsivät haistella liimaa ylä-asteella? Kyllä se on musiikista kaukana kun afrikkalaiset sylkee jou moter fakeria joujouta taustanauhan päälle.

Äänestä

Torjuin kerran naisen joka oli läski. Sanoin sille suoraan että se on liian läski. Naisetkin on sanoneet mua rumaksi joten minä sanon naisia läskiksi.

Äänestä

Huiputit jo palstalaisia hyvällä vitsillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ujoatm26v kirjoitti:

Laitan viestiä naisille ja kun nämä torjuvat minut niin kerron että löysinkin jo tasokkaampaa seuraa ja jos sattuukin käymään niin että joku nainen ei torjukkaan minua niin kerron silti saman asian.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu