Unessani Sieniä kasvoi huuulessa

Makerttu

Vilkaisin peiliin ja huomasin kaksi kapeavartista sientä joissa oli mustat hatut kasvavn huulestani sisäpuolelta.Sienet olivat korkeita ja kasvoivat poskeni kohdalla.Ihmettelin miten en ollut huomannut niitä.Vedin sienet irti huulestani.huulee jäi pieni kuoppa ja sienien varret sykkivät kädessäni ne elivät.Viskasin ne lattialle.Uneni oli selkeä ja muistin sen vielä aamulla

3

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kristallipallo_näyttää

      Sienien kasvu kasvoissa merkitsee sitä ,että olet joutumassa Honkanummelle juurihoitoon. Nauti vielä elämstäsi kun voit . Ota velkaa mahdollisimman paljon ja lyö läskiksi . Kerro perijöillesi ,että kieltäytyvät perinnöstä että eivät joudu velkojesi maksajiksi . Anna Palaa.

    • Sykkivät sienien varret viittaavat unessa olevaan seksuaaliseen sisältöön. Mustat hatut voidaan tulkita miten halutaan. Tässä yhteydessä ne voisivat olla pelko tartunnasta.

      Sanoisin, että tässä on ahdistuksella mietitty unen aikana huuliherpestä.

    • Tulkintaa

      Käy tarkistuttamassa huulen sisäpuolella mahdollisesti sijaitseva luomi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      465
      1351
    2. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      64
      1126
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      61
      852
    4. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      61
      815
    5. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      757
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      100
      723
    7. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      72
      704
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      49
      681
    9. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      30
      677
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      62
      664
    Aihe