Brysselin Bobrikov veti herneet nenään

Äänestä Kepua, Olii on sivistynyt. ?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo Kepu alkaisi säästöt kaikkein huonoosaista ja maataloustukimiljardeja kasvatettaisiin huolella. Maaseudun byrokratiaa kasvatettaisiin ja kapunkien vähennettäisiin.Puun hintaa nostettaisiin samalla kun duunareiden palkat pienenesivät.
Erikoinen puolue vaikka sen toimet ovat niin lapsellisen yksinkertaisia.

Äänestä

Kepulaiset...nokka pystyssä kulkevia ylimielisiä riistäjiä, miksi niitä pitäisi äänestää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olli-oikuttelee kirjoitti:

Äänestä Kepua, Olii on sivistynyt. ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu