Haluan oman tyttöystävän, miten naisia isketään kun en ole kovin pitkä enkä kovin puhelias?
Naiset kertokaa miten saa naisia
kiva-ätmi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Anna naisille rahaa niin he tykkää sinusta
€€€
No onpas alaarvoisia neuvoja!
Jos oot nuori, niin mene rohkesti juttelemaan, kyl se siitä lähtee:)
Ihan sama onko ala-arvoisia neuvboja. Joka tapauksessa naiselle ratkaisee miehessä raha enemmän kuin mikaan muu asia.
Et ole puhelias mutta siihen on keksitty oiva aine, sitä sanotaan alkoholiksi. Otat sitä niin kyllä juttu luistaa. Toki ei pidä liikaa ottaa sillä vanha kansanviisaus tietää kertoa että "jos jalat ei kanna niin naiset ei anna".
Sain minäkin naisen vaikka jalat ei kantaneet. Baari nainen oli kantanu mut sänkyyn ja seksiäkin kuulemma harrastettiin. Perkele sen kerran kun minäkin saan niin en muista siitä mitään!!
Eli sinut raiskattiin, mutta se on ihan ok, koska olet mies.
Ole hauska huumorintajuinen, komea, lapsirakas.
Olen hauska, huumorintajuinen, komea ja lapsirakas luonnostaan ja olen silti yksin. EXpua, sanohan sananen tästä aiheesta, jotta totuus ei unohtuisi.
Kyllä, näillä ohjeilla pääset naisen kaverimieheksi. Olet sitten naisen tukena, kun hänen poikaystävänsä on pahoinpidellyt häntä. Mutta pillua et saa pahoinpitelyn jälkeenkään. Hoidat naisen psyykkeen vain siihen kuntoon empatiallasi että hän kykenee taas antamaan anteeksi poikaystävälleen. Parin kuukauden päästä sama toistuu jne. jne.
Mee sellaisiin paikkoihin, missä naiset liikkuu. Jos baarit ei oo sun juttu, johonkin harrastusten pariin.
Sit sellainen megagigasuperneuvo, jota monet täällä ei vois kuvitellakaan: et naisetkin on ninku ihmisiä. Eli keskenään erilaisia, ja muutakin kuin pillu. Eli oopa kiinnostunut myös siitä yläpäästä, niin onnistuu alapäästäkin.
Yleensä miehet ei tota tajuu ;)
Hakeudu lähelle, hae välillä katsekontaktia, hymyile vähän. Näytä että olet kiinnostunut... Se riittää. Jos joku vastaa katseeseen, ehkä useammankin kerran, mene lähelle ja juttele. Kehu silmiä, hymyä.....jotain...
Onko naiset muka niin helppoja että hymyllä ja katseella saa. Tuota en usko pätkääkään.
Hymyllä ja katseella saa tosi helposti, jopa niin ettei itse tarvitse tehdä aloitetta. MUTTA tämä koskee vain komeimpia miehiä, kilttien at-miesten pitää keksiä omat hurmauskeinonsa. En vain tiedä onko sellaisia olemassa.
Ole kiinnostuneempi naisesta kuin hän sinusta. Huomioi häntä vaikka et saisikaan juuri mitään takaisin. Jos tuntuu että nainen ei ole oikein jutussa mukana, niin älä hätäänny - se kuuluu tähän pariutumiskulttuuriin. Laita omat toiveesi sivummalle sillä olet aktiivisena osapuolena heikommassa asemassa ja se kannattaa vain myöntää. Älä nöyrry ihan mihin tahansa, mutta unohda kuitenkin kivat kuvitelmat tasa-arvoisesta tutustumisesta ja siitä että juttu etenisi jotenkin omalla painollaan. Vastuu on sinulla sillä jonkun se on otettava.
Valitettavasti tämä on todettu ja se on hyväksyttävä tai olla ilman.