Grrrrrauh ;)

Taidankin tästä lähteä Varissuolle spermaamaan itseni jollain jyystärikarjulla näin perjantain kunniaksi ;)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minä menenki lausteel.

Äänestä

Tollasen spermaimurin kannattaa ottaa puksu stadiin tarkemmin sanoen tapanilaan, sieltä kuulemma irtoaa ja useammalta samaan aikaan ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomityttö_24v kirjoitti:

Taidankin tästä lähteä Varissuolle spermaamaan itseni jollain jyystärikarjulla näin perjantain kunniaksi ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu