Noriko ja Mika

Naisellinen ja kaunis Noriko uusi vihkivalansa miehekkään Mikan kanssa.
Kyllä nyt mahtaa aasialaisia naisia sikahulluna vihaavaa Amaliaa W-tuttaa?

Tulevaisuudestaan pariskunta puhuu myös lämpimin sanakääntein.

- Pidetään huolta lapsista. Ja ollaan yhdessä ja rakastetaan toisiamme, Mika sanoo.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015032119398146_vi.shtml
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vastataan hallusinaatio-äitisi?-sika-amalian puolesta: Onhan tuossa Norikon valinnassa eroa tavalliseen kaltaiseesi töpselinokkaan joka ei edelleenkään kelpaa kenellekään tervejärkiselle naiselle hähähähähähähähähä

Äänestä

No jaa, Noriko on jo parhaat päivänsä nähnyt

Äänestä
  • Kauneus on jo aika pitkälle kadonnut, mutta niinhän se elämässä menee.

    Äänestä

Ettäkö miehekkään. Olet haistellut liikaa sen hierojasi yrttejä.

Äänestä
  • No sinä olet vetänyt liikaa liimaa nenääsi ja leikkinyt taas lääkekaapin sisällöllä, kyyti pojaksi pari sidukkaa ja pilleri huuruissasi tontut taas tanssii näkökentälläsi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ÄhäkuttiAmalia kirjoitti:

Naisellinen ja kaunis Noriko uusi vihkivalansa miehekkään Mikan kanssa.
Kyllä nyt mahtaa aasialaisia naisia sikahulluna vihaavaa Amaliaa W-tuttaa?

Tulevaisuudestaan pariskunta puhuu myös lämpimin sanakääntein.

- Pidetään huolta lapsista. Ja ollaan yhdessä ja rakastetaan toisiamme, Mika sanoo.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015032119398146_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu