Seksiaalisuus muuttuu!

Tulevaisuuden seksuaalisuus muuttuu , jossa ei enää ole fyysistä kontaktia, vaan kaikki aistit , euforia, täyttymys tapahtuu aivoissa telepaatisesti ! Miltä kuulostaa? Hyvä vai huono visio? Pelkkä aivo orgasmi on mahdollista!
Onko muilla samanlaisia kokemuksia tai ajatuksia?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä olet nauttinut vai mistä moinen ajatus. Itse asiassa aika hauska, eri asia toimiiko. Naatihan siekii.

Äänestä
  • Ihan selvinpäin täällä visioin!

    Äänestä

  • Sulla on syntymähumala, mahtavaa.

    Ei voida kuin olla kateellisia, näinä aikoina kun kaikki maksaa.

    Tai siis kyllähän jotku laittavat rahansa jo puhelimes "tuhmia juttelevien" naisten kuunteluun. Nauhoitettuja eroottisia tarinoita jopa rivoja irstailuja.
    Saati sit kun saa "livenä" oikein jutella puhelimes rivoja muijan kanssa.

    En vaan saata ymmärtää miten se kokonaan korvaa läheisyyden ja kosketuksen.
    Mutt nautintonsa kullakin. Oma asiansa jos siihen tyytyy ja kokee vieläpä euforiaa.

    Äänestä

  • Kaukokaipuukin voi olla hyvinkin eufoorista!

    Äänestä

  • euforiaa kirjoitti:

    Kaukokaipuukin voi olla hyvinkin eufoorista!

    Niin mutt kai sulla silloin on ollut jo jonkinlaista säpinää joskus kyseisen ihmisen kanssa?
    Totta kai kaukosuhteessa on omat viritelmänsä olemassa, mut niissähän on vanhat pohjat joiden perusteella voi luoda nykyhetkeen mielikuvat ja tunnelman äänimaailmalla.
    Tässähän oli ajatuksena ettei fyysistä seksiä enää oliskaan olemassa.
    .
    "- Jossa ei enää ole fyysistä kontaktia. Pelkkä aivo orgasmi on mahdollista!."
    Vai miten tulkitsen lauseet?
    .
    Minä kyllä olisin pettynyt pahasti. Mikään ei korvaa läheisyyttä, kosketusta ja hellyyttä!
    Amen.

    Äänestä

Se on jo netissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Euforiaa kirjoitti:

Tulevaisuuden seksuaalisuus muuttuu , jossa ei enää ole fyysistä kontaktia, vaan kaikki aistit , euforia, täyttymys tapahtuu aivoissa telepaatisesti ! Miltä kuulostaa? Hyvä vai huono visio? Pelkkä aivo orgasmi on mahdollista!
Onko muilla samanlaisia kokemuksia tai ajatuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu