TÄMÄ KERTOO ENEMMÄN KUIH TUHAT SANAA??!! http://mvlehti.net/2015/03/31/juuri-nyt-norsborgin-maahanmuuttajalahiossa-palaa/
RUOTSI JA MAAHAANMUUTTAJAT, TULEEKO SUOMI PERÄSSÄ?
JÖSSESESSO
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Tulee perässä sata varmasti.Sielähän on Katainen eussa neuvottelemassa afriikan venepakolaisten pakkosijoittamisesta maihin ,mitkä ei ole "tarpeeksi" nuita ottaneet maahan ja Suomi on juuri näitä ali muslimisoituja maita.Hyvien kaverien kanssa kun katainen neuvottelee,periksi on annettava.Ei niitten kanssa muuten kaljalle pääse neuvottelun jälkeen.
Yhtä helvettiä on nuiden musujen kanssa,et yhtään kertaa kulmasta käänny, että eikö olis musta naama ensimmäisenä vastassa Helsingissäkin.
Tukjholmassa taas palaa musujen kokotulet,mutta suomen tiedoitusvälineet on kun kusi sukassa ???? Ei suda kansalle tietoa joka lisäis musujen suomeen tulon vastustamista.