Kuka on parhaimman näköinen
Kuka on seksikkäin kansanedustajaehdokas?
äänestämään
14<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eilen näytettiin kansanedustajien valtakirjojen tarkastusta. Kameramies zoomasi kauan Iiris Suomelan muodokasta takamusta. Se tosin onkin tuon naisen paras puoli. Mielipiteet ovat syvältä.
Naamavärkki on kyllä ruma.. :D
Morten Harket, ehdottomasti. :)
Ilman muuta Uudeltamaalta numero 173....
jussi !
Kyll maar se o LH.
Halla-aho. Älykkyys on aina seksikästä!
MARCO PORARI
Kyllä se vain on Li Andersson. Kelpaisi Benkunkin talliin mutta Benkku ei kelpaa Li:le. Tosi on !
Eilen haastateltiin televisiossa. Kyllä näkyy kasvoilla rankka bailaaminen.
Eipäs vaan valvominen. Valtakunnan asiat hallitusneuvoitteluineen eivät ole ole kello seitsemästä kello kuuteentoista. Siinä tarvitsee jalon aatten ajamana kukin omalta osaltansa tehdä parasta mihin pystyy.
Se on kuluttavaa hommaa tuo eduskuntahomma. Siellä moni ajaa itsensä loppuun, kuten Touko Aalto tai Jari Lindström tai Matti Vanhanen. Eihän Vanhanenkaan puoleen vuoteen tehnyt mitään kunnes Mari astui pääministeriksi.
Tuota puoluetta ei ole vielä kutsuttu mihinkään neuvotteluihin ja toivottavasti ei kutsutakaan.
Eikööö. Eihän ensimmäistäkään puoluetta ole vielä kutsuttu hallitusneuvotteluihin.
Antti Rinne on jokaiselle eduskuntapuolueelle esittänyt kysymyslistan joihin vastausten perusteella Hän valitsee keidenkä kanssa demarit aloittavat hallitusneuvottelut.
Persuilla voi olla vaihtoehtoinen totuusnäkemys hallitusneuvoitteluista. Kovanlinjan persun mielestä hallitusneuvottelut käynnistetään Putinin toimesta Moskovassa. Venäjä on persujen ihannemaa ja suomen on erottava EU:ta.
Mää sanoin jo kyll maar se o tuo meirä Laura.