Minkälaiset korvikset sytyttää naisen? Timantit vaiko rengaskorvikset?
Minkälaiset korvakorut miehelle?
6
343
Vastaukset
- heppahullu14
hmm... Yleensä miehet käyttää rengaskorvikseja...no sulle vois passata timantit
- kaupunginnainen
Se sopii mielestäni miehelle tosi hyvin jos on toisessa korvassa yksi rengas.
- wstsii
Miehen ei sovi olla romukorva. Korvikset kuulukoon naisille.
- Nainen77
Korviksia käyttävän miehen varaan ei järkevä nainen, eikä mies laita yhtään mitään Katsokaapa vaikka miespuolisia pankkivirkailijoita. Näkyykö korvakoruja? - Ei näy!
Se on vain sellainen biologiaan liittyvä juttu, jota vapaamieliset, hipit ja muut hörhöt eivät voi kumota.- Mies76
Sama juttu koskee naisia jotka käyttävät housuja.
- kääääk
Juuri näin, nainen housuissa on epäluotettava. Perusteet samat kuin Nainen77:n kommentissa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658