Muokkasin DarkFearista Simpsons-version
pilapiirtäjä
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ohoh! Onpas neitsyt-setä DarkFear pahasti kaljuuntunut. Vastaa varmaan aika hyvin todellisuutta.
Tiedoksi vaan sulle vitun saatanan perkeleen LANTA-AIVOLLE JA ALI-IHMISISTÄ KAIKKEIN ALIMMALLE se asia, että mä sitä kun en olekaan mikään vitun saatanan neitsyt-setä ja mulla sitä kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, ihan kuten JOKAISELLA SUVAITSEVAISELLA JA EUROOPPALAISELLA MIEHELLÄ PITÄÄKIN OLLA PERKELE!!!!!!!!!!
Mutta eipä sitä tollainen sun kaltainen talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen militaristipaska ja persujuntti ymmärrä yhtään mitään siitä hyvälaatuisen tukan tärkeydestä, kun sulla sitä vittu itselläsi onkin varmasti vaan joku persujuntille tyypillinen ruma ja kaljuuntunut tukka, kun eipä sitä tollainen sun kaltainen talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen militaristipaska ole voinut koskaan niitä fina-tabletteja syödä sen oman ahdasmielisyytensä takia. Etkä sä ole varmasti koskaan edes harkinnut sitä hiustensiirtoon menemistä, kun eipä ne sun ahdasmieliset persujunttikaverit kuitenkaan hyväksyisi sitä fina-tablettien syöntiä ja hiustensiirtoa sen heidän oman ahdasmielisyytensä takia!!!!!!!!!!
Sä sitä itse vittu oletkin varmaan joku vitun neitsyt-setä, kun et ole koskaan voinut siitä omasta neitsyydestäsi eroon hankkiutua sen sun oman ahdasmielisyytesi takia!!!!!!!! Tollaiset saatanan talvisodan juoksuhautoihin jämähtäneet militaristipaskajuntit sitä olettekin vittu vaan niitä perkeleen neitsyt-miehiä ja sitten aina vaan se ruma persujunttipää kaljuna kiiltäen menette joka saatanan vaaleissa niitä persuja äänestämään perkele!!!!!!!!! Samalla kun me SUVAITSEVAISET EUROOPPALAISET MIEHET käymme äänestämässä tuuheatukkaisina jotakin asevelvollisuutta vastustavaa ja maahanmuuttomyönteistä ehdokasta/puoluetta.
Niin sulla sitä vittu itselläsi varmaan onkin just joku ruma ja kaljuuntunut persujuntille tyypillinen tukka, kun eipä sitä tollainen sun kaltainen perkeleen talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen militaristipaska ja persujuntti ole voinut koskaan niitä fina-tabletteja syödä sen oman ahdasmielisyytensä takia!!!!!! Etkä sä ole varmasti koskaan edes harkinnut sitä hiustensiirtoon menemistä, kun eipä ne sun ahdasmieliset persujunttikaverit kuitenkaan hyväksyisi sitä fina-tablettien syömistä ja hiustensiirtoa sen heidän oman ahdasmielisyytensä takia!!!!!!!!!!!
Miksi tarkear ei tee työtä? Aina lusmuilee kaljunsa kanssa. Ajelee vain autoillaan ja hymyilee. On se voittanu lotossa? Lottovoittaja on. Aina hymyilee eikä tee työtä, kun on niin perluleen rikas , on maita ja mantuja... katteeksi käy.
Eikö aloittaja osaa piirtää Andrea Pirlon näköistä hahmoa tai sen näköistä simpson-hahmoa?
Tämän keskustelun aloittanut tyyppi sitä onkin varmaan itse joku talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen militaristipaska ja persujuntti, kun luulee sellaista, että mun kaltainen SUVAITSEVAINEN JA EUROOPPALAINEN MIES suostuisi hyväksymään itselleen jotain tollaista rumaa ja kaljuuntunutta tukkaa. Sitä kun on hyvälaatuinen ja tuuhea tukka se KAIKKEIN TÄRKEIN ASIA EUROOPPALAISEN MIEHEN ulkonäössä ja samalla myls yksi koko hänen elämänsä tärkeimmistä asioista, mutta eipä sitä tollainen sun kaltainen ahdasmielinen persujuntti pysty sellaista ymmärtämään sen oman ahdasmielisyytensä takia.
Vetelikä "Chaucer-mies" perskarvoille jo aamusta..?