Parta kasvaa toisella puolella voimakkaammin

Olen 27 v mies.

Oikealla puolella kasvojani pulisonki on voimakkaampi karvoitus kun vasemmalla. näin ollut jo pari vuotta enkä siksi viitsi pitää pulisonkeja.

mikä avuksi?
43429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Normaalia, jos et saa niitä pidettyä mielestäsi tarpeeksi samanlaisina, niin sitten pidä kokonaan pois - ei tää nyt mitään rakettitiedettä ole.

Äänestä

Mene mittauttamaan testosteronitasosi!

Äänestä
  • No ei niitä niin vaan "mittautella", tuollainen epäsymmetrinen karvankasvu on täysin normaalia, ei kenelläkään ole symmetriset kasvot saatika karvoitus..

    Äänestä

Kummalla kyljellä nukut?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


27vv kirjoitti:

Olen 27 v mies.

Oikealla puolella kasvojani pulisonki on voimakkaampi karvoitus kun vasemmalla. näin ollut jo pari vuotta enkä siksi viitsi pitää pulisonkeja.

mikä avuksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu