Pitää nyt avautua.
On jo hetken kestäneet himikset suhteeseen, jossa nainen saisi vierasta ja mies korkeintaan silloin kun naiselle sopii (eikä oo pakko sopia). Kavereille tästä on turha kertoa, kun ne tuskin hiffaavat, mutta pitääkin kysyä onko täällä muilla samoja fiiliksiä?
Entä mitä mieltä naiset ovat tälläisestä miehestä, onko liian uskaliasta? Samoin pitää kysyä että miten moni teistä on miehelleen kertoillut muista miehistä? Kaikki eivät tykkää varmaan, mutta taidan kuulua niihin joita ei haittaisi semmoinen. ;)
Pakko kertoa ja kysyä
suvaitsevaineb
1
223
Vastaukset
- Mikkolainenko
Mun va
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1861850
- 1121016
- 97912
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20717- 52684
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42578Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174536Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä28534Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;199473