suoraan per*eeseen ja syvälle! Roope "lahjaton pelle ja suhteilla noussut ja maksamalla nostettu" Salminen, alias mongoloidinaama veti niin surkean ininän tähdettähdissä että piti oksentaa ja käydä kaatamassa kaksi isoa kuusta paljain käsin etten olisi hajottanut televisiota ja lähtenyt suoraan maikkarin studiolle atomipommin kanssa. Siis NIIN hirvittävä esitys ja täysin tyylitön teko että ei voi kuin ihmetellä MIKSI tuo dorka on vielä mukana kisassa? Paljonko perhe ja levy-yhtiö on pulittanut raadille että eivät hauku totaalisen pystyyn??? Ja miten Suomessa voi olla niin paljon kuuroja ja vajaaälyisiä tolloja että äänestävät sitä??? Vai onko takana juurikin maksettu ja ostettu äänestysarmeija prepaidliittymineen että roope"lahjatonpösilö" pääsee jatkoon... ja surku levy-yhtiö saa levyjä myytyä... Joo olen ilkeä ja tyly mutta pakko olla tässä tapauksessa. Pöhlöjä kun ei pidä syyttä kehua, luulevat vain entistäkin enemmän liikoja itsestään.
Soul-musiikki on nyt raiskattu
oksettavaatouhua
3
255
Vastaukset
- IlmainenVinkki
Sulje se telkkari ja elä vähäsen, niin ei tuommoset humpuukiohjelmat ota pannuun noin paljoa. :)
- hyihelevetti
totta joka sana, homon näköinenkin se on
- REISKAA
MUN MIELESTÄ MÄ TYKKÄÄN AINAKI SIITÄ 70-80 L SOULISTA JOKA SENTÄÄ OLI IHAN EHTAA MUSAA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1117963Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4247112SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1825369Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1284311Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en764224Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal954186Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103922Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03600Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132470Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema172056