OLENKO KUIN MITÄÄN EI OIS TAPAHTUNUT VAI PAMAUTANKO UKOLTA TAJUN KANKAALLE. AIVOTONTA AIKAA TÄÄ PIKKUJOULUKAUSI. APAATTISENA JENGI PETTÄÄ. KAIKKI ON NIIN TYLSISTYNEITÄ. PETTÄMINEN ANTAA VÄHÄN VIPAA ETTÄ ON ELOSSA EI SE OO EDES EXTREME-LAJI NYKYÄÄN SIT OLLAAN HIV-POSITIIVISIA MUTTA YHTÄ APAATTISIA JA PYSTYYNKUOLLEITA.
MIES PETTI
MITÄ TEEN
31158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mun mies petti kans. Kaikki muut ties sen duunipaikalla mä vaan en tiennyt ku vasta nyt. Mitäs mä sit niin ku tekisin. Mun kaverit sanoo että anna asian olla ku kaikki on boring. tosi tylsää, naimisissa on oltu 2 vuotta ja yhdessä 5 vuotta. Vois olla niinku säpinää eikä vaan borin pettämistä 8voiko sitä syödä tai pakastaa) tehdään jotain muuta kivaa esim. nakataan kilpailevan firman jengi aavikolle.
Jos ei ollut tunnetta mukana, ei hätää.
En minäkään aio omastani erota, vaikka olen pettänyt häntä jo usein.
Huoh...miten itsekästä... ethän SÄ aio erota vaan SUSTA erotaan...hyvin pian, heti kun puolisosi saa selville, lähtee eroprosessi kypsymään hänen päässään...ehkei hän ole tulista sorttia, ehkä hän odottaa ja yrittää unohtaa, mutta katsos vain, olet ilman häntä ennemmin kuin huomaatkaan...njäh njäh...=)jatkoja *hieroo käsiään karulle tulevaisuudellesi hykerrellen*