JaanaR.TKU

Onko vapaa? Tapaileeko jotain miestä? Ihana hoitsu joka vois hoitaa mutkin. Oon kuullut että antaa auliisti apua miehille miksei siis mulle ja?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mites tää nyt uskottomuuteen liittyy?

Äänestä

Oon itte varattu.

Äänestä
  • Vai niin... Vai olisitko sittenkin juoruämmä, joka jostain syystä haluaa kyseiselle henkilölle huonon maineen, kun on "kylillä kuullut juttua" vaikka todellisuudessa olet sille jostain katkera ja kateellinen? Mitään järkevää syytähän sulla ei olisi tämän kaltaisella palstalla kysellä tuosta naisesta yhtään mitään, koska täällähän lähinnä naiset tappelee keskenään. Eihän tämä mikään sellainen palsta ole, jossa saa neuvoja vieraan naisen pokaamiseen, ja itsekin tiedät sen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiinnostunutM kirjoitti:

Onko vapaa? Tapaileeko jotain miestä? Ihana hoitsu joka vois hoitaa mutkin. Oon kuullut että antaa auliisti apua miehille miksei siis mulle ja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu