Hei,
Olen 18 vuotias lapsi- ja eläinrakas tyttö suomesta. Olen ollut hetken aikaa töissä päiväkodissa (pienten vauvojen ryhmä), hoitanut muunmuassa naapurin lapsia, sekä omaa 9 vuotta nuorempaa pikkuveljeä :) Kokemusta siis löytyy, ihan pienistä vauvoista isompiin lapsiin. En ole myöskään allerginen millekään eläimille.
En valitettavasti omista ajokorttia.
Olen aijemmin vieraillut parikertaa Lontoossa ja rakastuin kyseiseen kaupunkiin, sen takia tahtoisinkin juuri sinne Au pairiksi, oppimaan lisää kieltä, kulttuuria ja ennenkaikkea hoitamaan lapsia :)
Kielitaitoni ei ole paras mahdollinen (olen ehkä hieman arka puhumaan englantia koska tiedostan, että en sitä vielä kamalan hyvin hallitse), mutta olen todella halukas oppimaan! Olen luonteeltani todella sosiaalinen ja iloinen tapaus, on myös kehuttu että pärjään hyvin lasten kanssa.
Voin olla au pairina niin pitkään kun vain tarvitsette.
Jos tiedät jonkun tarvitsevan au pairia tai itse tarvitset ja asut Lontoossa tai lähellä niin jätä sähköpostisi alle, laitan sinulle heti tarkemmin viestiä itsestäni.
Au pairiksi Lontooseen?
aupairiksi
2
123
Vastaukset
- Londoncalling
Jos etsit viela perhetta niin ota yhteytta [email protected]
- aupairit
Hei, jos et ole vielä löytänyt perhettä niin ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei81692- 891165
Jännitän sinua J mies
Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.1171157Kuinka kauan kesti että ihastuit
Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi51963Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti
Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk63864Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa
"Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli200813Tunneälyä testaamaan!
Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/1253746- 81743
- 35699
Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?
En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?42653