Tänne en varmaan pääse töihin

http://ellunkanat.fi/Me

koska en ole näitten kaveri, ei muuten paljon kiinnostaisikaan.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kysy Jungnerin putiikista, jos raaka työnteko sinua nimittäin mitenkään kiinnostaa.

Äänestä
  • Samaa gobalisti-mainostoimistoa molemmat, samaa paskaa vaan eri värisessä paketissa.

    Äänestä

  • Lisäksi -eipelättävää-lle. Sitä paitsi mulla on jo töitä hoitalalla, pyyhin esim. vanhusten paskaperseitä 10.95:n euron tuntipalkalla. Siinä on vähän raakaa työtä Ellun Kanoille, Jungenerin putiikille ja sinullekin.

    Äänestä

Enpä ostaisi mitään tuotetta tai palvelua firmalta jonka nimi on Ellunkanat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terveisinyksvaan kirjoitti:

http://ellunkanat.fi/Me

koska en ole näitten kaveri, ei muuten paljon kiinnostaisikaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu