Yellowstonen magman tilavuus neljä kertaa suurempi

Siis aiemmin luultua suurempi. "Nukkuva" jättiläinen sen kuin kasvaa, eikä ole edes kovin uninen.

https://youtu.be/L8-KYE_5i1g
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tulee iso JYTKY!
jytki, jytky, jytky, jytky.. ja kaupanpäälle jääkausi.

Äänestä

Toivottavasti jysähtää, mutta vain niin, ettäUSA kärsii. Saisi kuolla 5 miljoonaa ja mennä talous vituilleen. Itselleni toivon samanaikaista 75 millin lottovoittoa.

Äänestä
  • sen kuplan kun maaäiti päättää pierasta niin silloin ei tartte huolehtia jenkkien menehtymisestä. sen töräyksen jälkeen maassa alkaa uusjako ja torakat ja pienjyrsijät kuten rotat hallitsee tellusta. mikä lopulta olisi ihan oikein. tarpeeksi pitkään on ihmisapinasta kehittynyt homo nykypäivä kulutus kusipäisyys täällä tehnyt tuhoa. uusiksi vaan.

    Äänestä

Hiljaista on seisminen toiminta Yellowstonen puiston sivuilla. Että silleen.

Äänestä

Kiitos federaation presidentin Putinin taitavan johtajuuden Venäjällä ei ole Yellowstonea uhkaamassa yhteiskunnan vakautta ja rauhan kaipuuta.

Äänestä

USA:ssa tai heidän toimesta nyt joukkomurhataan ihmisiä muutenki niin ei paljon tunnu missään tommonen

Äänestä

kuivuus saattaa ennakoida suurta purkausta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fraccituuri kirjoitti:

Siis aiemmin luultua suurempi. "Nukkuva" jättiläinen sen kuin kasvaa, eikä ole edes kovin uninen.

https://youtu.be/L8-KYE_5i1g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu