Läski nostaa 130 kiloa penkistä

Viihtyyy

13

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Voitokkiinsa
      • KylSeOnKova

        Olipa todellinen penkkien kuninkuusnosto!
        Mahtavasti haettiin paineet mahtaviin ojentajiin ennen nostoa. Ojentajat todella paineiset rasvatankkaunsen jälkeen. Kyllä tuollainen rasvalla tankattu lihas eroaa edukseen hiilihydraatilla tankatusta tyhjästä ja paineettomasta lihasta. Huh huh!
        Ja tuo nosto! Huh huh! Tanko natisee painojen alla pyytää armoa. Huh huh! Mutta nostaja ei anna tippaakaan armoa mahtavalle rautamäärälle tangossa, vaan armotta tyrkkää mahtavat raudat kohti kattoa! Huh huh!
        Huh huh! Aivan mahtava suoritus. Jopa vielä ysiluokkalainen arvostaa. Huh huh!


    • raw

      Kaikki on suhteellista... Paljos sulla nousee??

    • Pärskuvaaja

      melko kapea ote

      hyvin runnari nosti

    • Penkkikarju

      Kyllä 130kg on hyvä tulos natulle, oli sitten elopaino mikä hyvänsä. Eli jos tuo äijä menee puhtailla jauhoilla ja on vieläpä ton ikänen niin en pidä moista huonona suorituksena ollenkaan. Tekniikka ei toki ollu mikää täys 10 mut väliäkö sillä.

    • tsehrys

      Hah, taas "jokainen vähän aikaa salilla käynyt nostaa ison painon" -trolli. Näitä aina parin kolmen kuukauden välein avataan.

    • nauranvaan

      Kyllä näyttää oudolta,kun rimpula läskiset kädet nostaa mutta mahaa on yltäkylläisesti ja lärvi on kuin petolinnun per-se.

      • Blueteam

        oletko homostelija?

        lohkeeko?


    • Eibodari

      Mistä teitä läskittelijöitä sikiää? Onko itsetunto niin huono että pitää jotain huonoa aina toisten tekemisistä/ulkomuodosta keksiä? No se vähäinenkin itsetunto tipahtaa kun läski täräyttää turpaan niin loppuu se turha kitinä.

      • Yarex-HH

        Terve Jaska! Miten menee?

        (Et sä ketään täräytä turpaan. Korkeintaan sua täräytetään turpaan.)

        T:Yarex-HH


      • Perjantaipallo

        Hiton hyvin menee, nimi ei kyllä ole Jaska mutta vastasin kuitenkin. Mukavaa viikonloppua kaikille ja kädet taskussa on mukavampaa. Ei koske käsiinkään sitten kun selviää.


    • haistakaapieru

      Miksi se piti selkää noin kaarella?
      Itsellä on reippaasti vähemmän painoja tangossa mutta napa pysyy lähempänä lattiaa..

      • raw

        Jatka samaan tapaan, niin pääset lekurin kanssa keskustelemaan "miksi olkapääni kipeytyvät penkissä"...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      101
      3133
    2. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      48
      2664
    3. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2274
    4. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      111
      1812
    5. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      168
      1464
    6. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      30
      1208
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      52
      1092
    8. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      15
      896
    9. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      111
      878
    10. Polvinen hylkäsi Persut

      Polvinen teki ratkaisun, lähti Persujen paraati paikalta. Moni on jättänyt puolueen tavallisten kansalaisten joukosta.
      Kajaani
      142
      813
    Aihe