Olen 34-vuotias nainen. Miten sairas voi tavata kiinnostavia miehiä? olen ollut 10 vuotta sinkku enkä silloinkaan löytänyt ketään...en tosin etsinytkään. olen nyt sairastanut 2.5 vuotta vakavaa masennusta ja psykoottistamasennusta
seurustelu
sairastyttö
5115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos ulkonäkösi ja habituksesi on kuin perus avohoitopotilaalla niin mahdolllisuutesi ovay heikot tyydyttävään mieheen/parisuhteeseen. Mut jos et oo ronkeli niin paikallisista lähijuottoloista noita "miehiä" löytyy.
Pienet on ongelmat naisella. Itse olen mies ja minulla on liikkumiseen vaikuttava vamma.Olen kyllä kokenut joskus naisia jotka haluavat olla "läheisiä", mutta se että ssa naisen kaadettua, niin onkin eri asia.... tai siis on sitäkin ollut, mutta se on eri asia. omat asiat kun painaa niin paljon muuten
Parempi pysyä sinkkuna jos kerran olet sairas psykopaatti.
Mene päiväsaikaan kirjastoon ja jos jonkun kanssa katseet kohtaavat niin pyydä apua jonkin ennalta katsotun kirjan etsimiseen. Varmista kuitenkin, ettei kirjaa löydy vaikka muuttamalla hieman kirjan hyllypaikkaa.
Mitenkä tämä sairaus ilmenee? Onko kovin ailahtelevaa käytös vai päinvastoin turtunutta?