Nuori nainen antoi puolta vanhemmalle paskalle

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015050619637292_ul.shtml

Onneksi Amerikassa rikollista paskaa ei hyysätä vaan hänet heitettäneen vankilaan 15 vuodeksi. Oikein
1375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tuota rikollisille pillua antanutta naista pitäisi kyllä myös rangaista

Äänestä

Jenkkilä on sairas maa

Äänestä
  • Täysin oikea rangaistus paskalle

    Äänestä

Linnaanhan menevät kummatkin,ja täysikäsiä ovat mikä ongelma tässä on aloittajan mielestä jos 20v ja 40v harrastavat moista???laitontako???huhuh....kateellinen vemppari tätä treadin aloittaja!!!!!

Äänestä
  • Ongelma ei ole ikäero vaan, se eyyä nainen antoi pillua rikolliselle paskalle

    Äänestä

  • Paskatkuriin kirjoitti:

    Ongelma ei ole ikäero vaan, se eyyä nainen antoi pillua rikolliselle paskalle

    sovinisti, kai se ny itte saa päättää vaikka ei osaakaan.

    Äänestä

  • juujaajoojee kirjoitti:

    sovinisti, kai se ny itte saa päättää vaikka ei osaakaan.

    Tietenkään ei pitäisi saada. Parasta olisi, jos naisen kumppanin valitsisi hänen isänsä

    Äänestä

Jep, melkeinpä ainao asia mikä jenkeissä on hyvää on se ettei siellä ole vastaavanlaista hyysäyskulttuuria kuin täällä femakkolassa. Siinä missä siellä jännäp..ka saa julkisesta nussimisesta tosiaan tuon 15v. tuomion josta istuu valtaosan täällä jännäp..ka voi nepata naisen parvekkeelta kuolemaan, roskikseen tms. ja saa muutaman vuoden tuomion josta istuu puolet. Kolmen neljän vuoden päästä on taas vapaana sohimaan nyrkillään, kullillaan, kirveellä tms. sinnetänne ja naiset antaa kilvan p..ua sankarilleen.

Äänestä
  • Samaa mieltä

    Äänestä

Tosi ärsyttävää tuollainen paskaksi nimittely. Oletko itse niin hyvä ihminen, että sulla on varaa sanoa muita paskoiksi

Äänestä
  • Olen.

    Äänestä

  • muuta.kysyttävää kirjoitti:

    Olen.

    Mistä tiedät?

    Äänestä

  • Naiset aina puolustuvat paskoja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Eihyysäykselle kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015050619637292_ul.shtml

Onneksi Amerikassa rikollista paskaa ei hyysätä vaan hänet heitettäneen vankilaan 15 vuodeksi. Oikein

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu