ketkä kaikki pitää jonna pirisen musiikistä?onko uuden cd.n omistajia? mie ostin just sen ja se on melko hyvä!erityisesti asfaltilla kappale on hyvä?mistä muut tykkää?jonna on kyllä hyvä laulaja ja sopis kansain välisellekin tasolle!!ja duetto antti tuiskun kaa ois hyvä!ketkä on samaa mieltä?mä laulan muuten yhessä demossa just jonnan biisejä ja pääsin musa-opistoon!ne vielä kehu mun ääntä...vastatkaa nyt tukevaisuuden tähdelle..joo no ei ehkä,,,heh=)
Vastaukset 2
- väärä keskustelu
Tässä.
- jgjgj
...duetto antti tuisun kanssa?? :O Ei ikinä! siis totisesti toivon ettei Jonna alennu ikinä tekemään mitään yhteistyötä sen rasittavan iljetysen kanssa. Jonna on täysin eri tasoa oleva artisti kun se liskon näköinen feikkituote.
btw jonnan kannattais tehdä seuraava levy englanniks ku se osaa enkkua todella hyvin, niin saattais todellakin menestyä ulkomaillakin. Jonnahan oli muuten nyt up northissa vieraana ja sateen jälkeen oli siellä listalla jo sijalla 9 :) Nii ja mulla o molemmat jonnan levyt ja todellakin jonna on suomen paras artisti, mut EI IKKÄÄN antti tuiskun kans minkäänlaista duettoo toivon totisesti että jonnalla olis sen verran itsekunnioitusta ja -arvostusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS672037Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52766Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43661
- 47624
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48541