NELLYSTÄ MEKKO APUA!

Kissapaniikissa

Elikkäs tilasin nellystä mekon kevätjuhlia varten joihin ei ole kuin alle 3viikkoa. Tilasin sen 3.5 ja sivuilla luki, että toimituksessa menee 2-5 arkipäivää. Tänään on kulunut 7 päivää ja alan olla huolissani, sillä olisi vähän kiire koska jos mekko ei sovi joudun vaihtamaan sen joten tarvitsisin apuja ! Postissa on myös tilausten seuranta mutta ku laitoin tilaukseni numeron sanottiin, että kyseistä tuotetta ei ole postissa joten onko mahdollista että mekko on jäänyt tulleihin tms. Olisin TODELLA kiitollinen jos joku auttaisi! :)

6

162

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 86415

      Ei Nellyn paketit mihinkään tulliin jää. Oletko saanut toimitusvahvistuksen, että paketti on lähtenyt matkaan? Ota yhteys asiakaspalveluun ja kysy, missä mekko on. Tällä hetkellä voi olla ihan vaan ruuhkaa toimituksissa.

    • ruotsintuomaa

      Eikös nuo tule Ruotsista niinku melkein kaikki? Henkkamaukalta tilasin ja kesti 10 päivää! Tilaa suomalaisesta kaupasta niin saat ajoissa perille.

    • dsbcbn

      Minä tilasin Bubbleroomilta paidan. Tilaus on lähetetty viikko sitten maanantaina 11.5. ja paketin seurannan mukaan on tänään saapunut paikkakunnalle missä asun. Saa nähdä meneekö vielä huomiseen, että saapuu paikkaan mistä saan sen noudettua.

      • dsbcbn

        Siis paketti on lähtenyt 11.5.


    • pipsapippiri

      kannattaa kokeilla myös suomalaista verkkokauppaa, jolla on nopea toimitus ja paljon makeita mekkoja http://www.funkyjunk.fi/

      • fnhdskghafu

        Ei ole kovin laajaa valikoimaa. Itse en löytänyt mitään, mikä olisi mun makuun.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      140
      2806
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      273
      2478
    3. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      30
      1483
    4. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      35
      1452
    5. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      121
      1182
    6. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      108
      1143
    7. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1043
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      13
      1022
    9. Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla

      Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La
      Lieksa
      59
      906
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      299
      882
    Aihe