Nyt heti kuulitteko lähdette baariin iskemään naisia ja miehiä. Mars mars jalat liikkuu jo kohti baaria kuulitteko heti paikalla lähdette baariin.
Nyt kaikki sinkut tänään baariin
12
<50
Vastaukset
- 315
Ei ne tarjoile ennen yhdeksää...
- neitoneN30
Menen vasta myöhemmin illalla.
- baarit-ei-kiehdo
Helppo sitä naisena on mennä, kun seuran saanti on varma.
Itse jätän väliin. Ei jaksa niitä ylpeitä baariprinsessoja. Menen illalla salille ja sitten pelaan GTA V:tä. - werwer
baarit-ei-kiehdo kirjoitti:
Helppo sitä naisena on mennä, kun seuran saanti on varma.
Itse jätän väliin. Ei jaksa niitä ylpeitä baariprinsessoja. Menen illalla salille ja sitten pelaan GTA V:tä.Pc:llä vai? Montako % pelistä olet suorittanut?
Itsellä 14%..
- EiBaariin
En lähde. En ole kiinnostunut alkoholilla itseään myrkyttävästä roskasakista.
- juoppo-ätmi
Kännätään mutta ei isketä naisia
- TosiHeteroSuomiMies
Miksi pitäisi iskeä naisia ja miehiä? Olen hetero, joten naiset riittää.
- Kilttiatm
Miksi mennä baariin kun ei pilluakaan saa. Baarissa menisi paljon rahaa mutta sille rahalle ei saa vastinetta.
Miksi siellä menisi paljon rahaa, ei se raha itsestään minnekään mene. =D
AP:lle, En Mene Ettäs Tiiät, Kun Ei Nyt Nappaa.....(ainakaan nyt)... ;D
- periantai
Mars illanviettoon kyllä, tosin hyvällä kaveriporukalla, bros before hoes ;)
Baarit on oksettavia elukkafestejä. - 7plus15
En mene. Mahdollisuudet että kohtaisin siellä laatunaisen joka vielä sattuisi olemaan minusta kiinnostunut ovat järkyttävän pienet. Mielummin menen puntille tai lenkille ja herään aamulla virkeänä.
- vihatipunen
Klo 8.05 aamulla olin töissä. Nyt olen kotona mutta en kyllä jaksa tänään mihinkään baariin koska nukuin viime yönä liian vähän. Joku naapuri oli ainakin ollut eilen baarissa koska tulivat klo 4 kotiin ovi paukkuen ja musa alkoi soimaan, ja kovaäänistä keskustelua kuului. Kyllä mä aika pian nukahdin ja niin nekin vissiin. Ensi yönä aion kyllä nukkua kunnolla.
Huomenna saatan mennä kuuntelemaan yhtä keikkaa. Eipä noilta reissuilta kyllä nykyään mitään miehiä matkaan tartu..mut ei haittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2221510- 961306
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle191238Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61177Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9968Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86930Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66905- 32880
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43861Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii58822