Tahdon nuoren, kauniin, hoikan, isorintaisen naisen mutta he eivät minua huoli. Miksi heille ei kelpaa rehti kunnon mies vaan ottavat ytmin? En voi ymmärtää naisten käytöstä, miksi eivät valitse minua?
Miksi naiset sortaa kunnon miehiä?
13
<50
Vastaukset
- miesneuvoo
He eivät näe sinua riittäävän kiinnostavana syystä tai toisesta. Rehtiys ja kunnollisuus eivät ole kovinkaan erottuvia ominaisuuksia eivätkä kovin harvinaisiakaan.
- älä-huijaa
Olet ruma, tyhmä ja haiset pahalle, etkä edes ole mies.
- Naiset.vastatkaa
Olen ruma, lyhyt, lihava ja kalju mutta kunnon mies, en polta tupakkaa enkä hirveästi viinaa juo. Olen työssäkäyvä varastomies. Miksi minä en saa kaunista naista, miksi he sortavat minua? Olisin heille uskollinen enkä heitä hakkaisi. Mieluiten blondi mutta kyllä brunettikin käy. Punatukkaista en kyllä huoli.
- älä-huijaa
Kunnon miehet tuoksuvat hyvälle, heillä on hiukset päässä tai kaljuja mikäli ovat itse ajanneet, ei ns. Luonto hoitanut tehtäväänsä. Kunnon miehet näyttävät tavalliselta/normaalilta ja huolehtivat itsestään hygieenisesti, eivät näytä paistirasvalta. Ovat normaali tai hiukan ylipainoisia. Normaalit miehet saattavat polttaa ja juoda, riippuen miehestä, mutta normaaleilla miehillä on jotain paheita.
Et saa kaunista naista, koska kauniit naiset ei kuulu sinulle. Sinun tasoosi kuuluu iäkkäämmät, rupsahtaneet, rumat tai normaalia tavallista rumempi nainen, jolla ylipainoa, huomattavaa sellaista. Työskentelevät siivoojana tai max kaupan kassalla.
- Kasppaaka
Rikostilastojen ja yleisen turvallisuuden perusteella valtaväestö on pääosin rehtiä ja kunnollista. Sen lisäksi normaali ihminen pitää moisia ominaisuuksia itsestään selvinä perusasioina eikä koe niitä miksikään erityisansioiksi.
Noilla leveily on vähän kuin sanoisit: "Oon tosi erinomainen kun mulla on kaksi jalkaa ja kättä.""Noilla leveily on vähän kuin sanoisit: "Oon tosi erinomainen kun mulla on kaksi jalkaa ja kättä."
Noh, eikös tuossa jo ole ihan kehuttavaa kyllikseen, ainakin jos ne on terveitä ruhon osia, siitähän se kaikki lähtee... =DD
- höpöhöpös
Nuori, kaunis, isorintainen ja hoikka nainen tietää omaavansa niin paljon suurinta osaa miesväestöä kiinnostavia piirteitä, että hänkin varmaan valitsee sitten niistä kunnon rehdistä miehistä sitten ne parhaimman näköiset ja jos mahd rikkaimmatkin... tai sitten vaan sen jonka kanssa on sielujen sympatiaa.
Suomessa on vain todella vähän oikeasti komeita miehiä, joten sitten kun se yksi on komea se korostuu niin paljon, että naisia riittää, ja luonteen ja sitoutumishalukkuuden jne ei tarvitse kehittyä!
Muissa maissa komeita on enemmän, joten heidäkin on täytynyt siinä missä muidenkin kehittyä myös naisasioissa ja ihmisenä. Komea on suomessa niin harvinaisuus että joskus pääsee pälkähästä, ettei tarvitse kehittyä hyväksi ihmiseksi kun naisia riittää.
Isommissa paikoissa siis se kaunis ja kiltti nainen valitsee ihan sen komean ja kiltin miehen. Jos haluaa komena miehen, ei tarvitse tyytyä siihen kaupungin ainoaan playeriin ;) On valinnanvaraa luonteenkin suhteen niisää komeissa. Mahdollisesti sama myös naisilla, mutta enemmän suomessa tapaa mukavia kauniita naisia, kuin mukavia komeita miehiä, mene ja tiedä sitten...- meikkipuuteri-lumene
Vähensithän yhtälöstä kosmetiikan?
- näinsemenee
Kunnonmiehiltä puuttuu sukupuolitaudit tai nössöt eivät uskalla jakaa niitä. Naisista suurinta rakkautta on jakaa sukupuolitautinsa rakkaansa kanssa.
- Kilttiatm
Kyllä meitä kunnollisia sorretaan
- pullingcars
Rolling Stoneskin jo aikoinaan lauloi: "You can't always get what you want"
Pätee tänäkin päivänä. Vaikka moni 4-vuotias ei haluakaan asiaa hyväksyä.- Naiset.vastatkaa
En minä tahdo panna rumia naisia, ne on vastenmielisiä, ihme että edes seisoo. Minä tahdon kauniin naisen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 693114
- 453003
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle512331Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3411980- 1401749
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161565Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan111408Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101237- 421156
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661106