Me japsitkin sen tiedämme

Ei tule persujen kuten Kokaiinilehtisen hommista yhtään mitään.

harbanzai1!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Komppaan!

Äänestä

Ei se mikään salaisuus olekaan.

Äänestä

.

"Mie niin *haluisin* kritisoida väittämää"

har!11

.

Äänestä
  • Mutta et kritisoi, koska tiedät väittämän olevan totta.

    Äänestä

  • Kis_kisu kirjoitti:

    Mutta et kritisoi, koska tiedät väittämän olevan totta.

    .

    "Kyl mie *haluisin* kritisoida väittämän totuudellisuutta"

    har!11

    .

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kihniön_jaappanilaiset kirjoitti:

Ei tule persujen kuten Kokaiinilehtisen hommista yhtään mitään.

harbanzai1!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu