Stay-up hmm

En olekoskaan kokeillut, pysyvätkö jalassa paikallaan?
6187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

olen kokeillut ja hyvin pysyvät

Äänestä

Kiitos, pitääpä käydä ostamassa parit stay-upit jos ne kerta hyvin pysyy jalassa.

Äänestä

Jos on sopivan kokoiset ja riittävän pitkät, et hikoa, ei ole liian kylmä, silikoninauhhat eivät ole kovettuneet tai liukastuneet huuhteluaineesta ja kinttujen karvat on ajettu.

Äänestä

Hyvin on minullakin pysyneet ylhäällä ja nyt ilmojen lämmitessä olen siirtynyt sukkiksista pelkästään stay-uppeihin, sääriä ei kannata rasvata reisien kohdalta koska silloin se silikoninauha ei pidä ja sukat voivat valua alas, muuten ovat mukavan ilmavat ja ihanat käytössä.

Äänestä

Olen käyttänyt. Hyvin pysyy kun koko on oikea. Pakkauksessa on taulukko mistä koko katsotaan, joskus voi tulla väärä koko jos reidet ovat tukevat/hoikat suhteessa muuhun kroppaan mutta kokeilemalla oma koko löytyy. Paljon helpommat hameen kanssa kesällä :)

Äänestä

Stay-upit on yllättävän mukavat hyvin pysyy jalassa, hyvä ostos.
Vielä kiitos vastaajille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


stayup kirjoitti:

En olekoskaan kokeillut, pysyvätkö jalassa paikallaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu