Lahtari-siat ottaa taas Evan porukalla

Aki hommaa Evalle taas keikan Torniin ja läskimahaiset sika-porvarit makaavatkin jo konjakkipäissään lattialla kun Eva saapuu paikalle,Eva strippaa sioille ja osa saa pilinkin seisomaan ,sitten Eva vetäisee puolikovista pileistä mällit pois ja läskit sammuvat sen jälkeen autuaina hotellihuoneen lattialle toinen toistensa päälle piereskellen lahtari-pierujaan ?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minkälainen on lahtari-sika ??????

Äänestä

Lahtari-sika on yhtä kuin sika-porvari ,eli läskimahainen pikku pilinen ,kultalusikka suussa syntynyt rahakas itkupilli-sika ,jota on kiva läpsiä läskipakaroilleen ja kuunnella kun se porvari-sika uikuttaa kuin porsiva emakko synnyttäessään lisää porsaita !

Äänestä

Noita porsaitahan on espoo pullollaan

Äänestä

Kyllä lahtari-sikoja on ympäri maata piilossa noissa vapaamuurarien linnoissa ,sieltä ne killittää tavallisia ihmisiä ja runkkaavat toisiaan ,kun eivät uskalla enään tavallisten ihmisten keskuuteen tulla piilostaan ,koska silloinhan tulee vastapalloon ja pieseepi vielä itkukin ?????

Äänestä
  • Pia Rask Savonlinnasta on päässyt näille sivuille asti. Eksyssissähän se koko ajan on kun sairastaa nolosti Aspergerin syndroomaa. Menis akka edes joskus töihin eikä loisisi sosiaalihuollon kustannuksella ja pommittaisi oksennuksillaan somea ja yleisönosastokirjoituspalstoja. Rask onkin saanut legendaarisen maineen Savonlinnassa ja Mikkelissäkin koska sen hullumpaa vielä vapaana kulkevaa tuskin kukaan tuntee. Nettidokumentissa "Suomalaisen lapsiperheen elämä Pietarissa" saa tästä kunnon kommunistista hyvän kuvan koska siinä selitetään syy Pian mielisairauteen.

    Äänestä

  • Katsokaa kun vapaamuurari-porsas älähtää kun paljastuu niiden sikailut " Vaparisolvaaja " - nimmarila kirjoittanut sika on lahtarisikojen ylipäällikkö eli Sika-Björn HAH HAH HAAAAAAAA ? Jäit kiinni emäsika !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SikaBjörn kirjoitti:

Aki hommaa Evalle taas keikan Torniin ja läskimahaiset sika-porvarit makaavatkin jo konjakkipäissään lattialla kun Eva saapuu paikalle,Eva strippaa sioille ja osa saa pilinkin seisomaan ,sitten Eva vetäisee puolikovista pileistä mällit pois ja läskit sammuvat sen jälkeen autuaina hotellihuoneen lattialle toinen toistensa päälle piereskellen lahtari-pierujaan ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu