Aki hommaa Evalle taas keikan Torniin ja läskimahaiset sika-porvarit makaavatkin jo konjakkipäissään lattialla kun Eva saapuu paikalle,Eva strippaa sioille ja osa saa pilinkin seisomaan ,sitten Eva vetäisee puolikovista pileistä mällit pois ja läskit sammuvat sen jälkeen autuaina hotellihuoneen lattialle toinen toistensa päälle piereskellen lahtari-pierujaan ?
Lahtari-siat ottaa taas Evan porukalla
SikaBjörn
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minkälainen on lahtari-sika ??????
Lahtari-sika on yhtä kuin sika-porvari ,eli läskimahainen pikku pilinen ,kultalusikka suussa syntynyt rahakas itkupilli-sika ,jota on kiva läpsiä läskipakaroilleen ja kuunnella kun se porvari-sika uikuttaa kuin porsiva emakko synnyttäessään lisää porsaita !
Noita porsaitahan on espoo pullollaan
Kyllä lahtari-sikoja on ympäri maata piilossa noissa vapaamuurarien linnoissa ,sieltä ne killittää tavallisia ihmisiä ja runkkaavat toisiaan ,kun eivät uskalla enään tavallisten ihmisten keskuuteen tulla piilostaan ,koska silloinhan tulee vastapalloon ja pieseepi vielä itkukin ?????
Pia Rask Savonlinnasta on päässyt näille sivuille asti. Eksyssissähän se koko ajan on kun sairastaa nolosti Aspergerin syndroomaa. Menis akka edes joskus töihin eikä loisisi sosiaalihuollon kustannuksella ja pommittaisi oksennuksillaan somea ja yleisönosastokirjoituspalstoja. Rask onkin saanut legendaarisen maineen Savonlinnassa ja Mikkelissäkin koska sen hullumpaa vielä vapaana kulkevaa tuskin kukaan tuntee. Nettidokumentissa "Suomalaisen lapsiperheen elämä Pietarissa" saa tästä kunnon kommunistista hyvän kuvan koska siinä selitetään syy Pian mielisairauteen.
Katsokaa kun vapaamuurari-porsas älähtää kun paljastuu niiden sikailut " Vaparisolvaaja " - nimmarila kirjoittanut sika on lahtarisikojen ylipäällikkö eli Sika-Björn HAH HAH HAAAAAAAA ? Jäit kiinni emäsika !