Jos tuolta naiselta voisi kysyä näin jälkeenpäin että yllättikö teko niin se vastaisi "En ois kyllä ikinä uskonu siitä että se voi tuommosta tehä"0ÄänestäKommentoi
Tuommoinen ei voi tulla yllätyksenä. Kyllä jännämies aloittaa sen pahoinpitelyn paljon ennen eli oli varmaan hakannut naista monesti ennen.0ÄänestäKommentoi
"Mutta se lyö vaan siks kun se rakastaa mua eikä oo koskaan lyöny kovin pahasti" vastaa nainen.0ÄänestäKommentoi
Mutta onhan se mukavaa kun nainen ei joutunut yksin olemaan toisin kuin minä esimerkiksi. Varmaan mukavaa elämää eli koska ei ollut yksinäinen-.0ÄänestäKommentoi
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos tuolta naiselta voisi kysyä näin jälkeenpäin että yllättikö teko niin se vastaisi "En ois kyllä ikinä uskonu siitä että se voi tuommosta tehä"
Tuommoinen ei voi tulla yllätyksenä. Kyllä jännämies aloittaa sen pahoinpitelyn paljon ennen eli oli varmaan hakannut naista monesti ennen.
"Mutta se lyö vaan siks kun se rakastaa mua eikä oo koskaan lyöny kovin pahasti" vastaa nainen.
Mutta onhan se mukavaa kun nainen ei joutunut yksin olemaan toisin kuin minä esimerkiksi. Varmaan mukavaa elämää eli koska ei ollut yksinäinen-.
Tunnustakaa naiset nyt heti että te haluatte tuollaisia jännämiehiä.
Nainen tiesi mitä teki joten hautajaisiin ei pidä kutsua muita kuin se jännämies.