Mutta se nainen valitsi jännämiehen jonka luokse meni kylään. Lähetti jopa terveisiä facebuukissakin. Tunnen sen miehen jonka luokse nainen meni, on täysin juoppo, käyttäää huumeita, on hakannut naisia ja ollut vankilassa kaksi kertaa koska ryösti kaksi edellistä naista joiden kanssa seurusteli. Taas se nähtiin että ei kunnollinen mies kelpaa seuraksi vaan nainen ottaa paskan jännämiehen.
Kutsuin naisen kylään
Kiva-kunnollinen-ätmi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jos sinä olisit yrittänyt puuttua asioiden kulkuun ja varoittanut naista siitä miehestä olisi varmasti tullut itse leimatuksi mustasukkaiseksi hulluksi joka sekaantuu toisten elämään. Toivottavasti se nainen säilyy jotakuinkin ehjänä jännäviikonlopusta.
Juuri tuollaisia kaikki naiset aina ovat.
Etsi tasoistasi seuraa. Vai kelpaisiko sulle kuka vaan pilullinen? No, jopa tämä meni sulta käsistä.
Tuo nainenhan on kuka tahansa pillullinen. Ne on kaikki samanlaisia.
Typerää provoilua sulla kaikkia naisia kohtaan.
Enkä mä käsitä alkuunkaan miten täällä luokitellaan jopa ulkoisesti kaikki naisettomat miehet. Ihan ch- kategoriakin luotu. Mitä kiksejä tuollaisesta saa kukaan?
Mies on mies hyvällä käytöksellä ja inhimillisillä ajatuksilla. Enkä todellakaan tarkoita ulkonäköä, rahaa tai jotakin hiton statusta.
Minkähän takia mä en ajattele miehiä peniksinä vaikka hetero olenkin? Siksi koska kunnioitan vastakkaista sukupuolta ihmisenä.
Vai oletko kävelevä mulkku nega- asenteesi takia naisille?
Valinta on sun.
Höpö höpö. Mies on mies assertiivisella käytöksellä täysin riippumatta siitä, onko se hyvää tai huonoa.
No mitäs teikän luona olisit tehnyt, keittänyt teetä ja istunut sohvan eri päässä katsomassa telkkua?
Minusta se nainen on todella kiva. Olen tuntenut sen 10 vuotta ja on tosi ystävällinen mukava ja tosi nättikin vielä vaikka on lihonut koska bilettää paljon. Eipä minun seura vaan kiinnostanut enkä olisi edes pillua vonkannut vaan juttu seuraa enemmän ja baari seuraa olisin halunnut.
Miten te ootte noin idiootteja?
Siksi se nainen meni toisen miehen luo koska SAA siltä munaa
ja ei oikeiden miesten tarvi vongata pillua vaan mies ottaa ne kun on niiden seuras.
Naiset siis tykkäävät siitä kun niitä raiskataan.
Ei niitä raiskata vaan nainen tekee itse päätöksen mennä (liian) lähelle miestä ja siitä mies tietää että nainen on valmis seksiin.
Nainen ei halunnut että yrität iskeä sitä joten valitsi toisen joka vonkaa vain pillua luultavasti.