huumeongelman;
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/jatevedet-paljastavat-suomi-yksi-amfetamiinin-kayton-karkimaista/5160548
Mitä enemmän paskaloisia, sitä enemmän huumeita.
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/jatevedet-paljastavat-suomi-yksi-amfetamiinin-kayton-karkimaista/5160548
Mitä enemmän paskaloisia, sitä enemmän huumeita.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tälläkin palstalla vihervasuri pössyhöyryiset aukovat päätään joka ketjussa. Vihreät DE gröna suurin puutarhuripuolue, tuottavat Suomen kannabis sadon! Vasurit tyypillisiä huumehörhöjä vihreitten kanssa!
Kyllähän jo nuo puolueiden esityksetkin paljastavat missä pilvimaailmoissa reppanat ovat!
Näin valitettavasti on.
Piri ei ole vasemmiston kamaa. Sehän piristää ja tekee käyttäjänsä vaikutuksen aikana aktiiviseksi. Vasemmistolainen päinvastoin välttelee kaikkea aktiivisuutta. Vassarit vetää mömmöjä ja polttelee pilveä. Pirinarkit pyörivät tuolla kylillä ja pöllivät fillareita ja sitten myyvät niitä. Tämähän on selvästi eräänlaista yritteliäisyyttä ja siten selvästi enemmän oikean laidan toimintaa.
Liuota sinä vain aivosi viemäriin sillä alkoholillasi ja tuhoa maksasi, jaa, olet kyllä tainnut sen jo tehdä. Sinä ja "hengen"heimolaisesi.
Taitaa olla PERSUVIIKINKI HALMEEN JÄÄNNÖKSIÄ VIELÄ PINTTYNEENÄ VIEMÄRIPUTKIIN
Suomen tunnetuin amfetamiinin käyttäjä sattui ironisesti olemaan persujen Tony Halme
Savonlinnassa näyttäs olevan iso metaongelma. Khat ongelmaa tuskin tulee Suomessa kun PS pistää paskaporukkaa ruotuun, mutta Ruotsissa se on pian osa kulttuuria raiskausongelman lisäks