Mitä mieltä olette Palladiumeista? Kevään mittaan alkanut näkyä monien jaloissa näitä...
http://www.finmane.fi/palladium-kengat/
Palladium-kengät
6
7689
Vastaukset
- Käyttäjä----
Olen käyttänyt ko. kenkiä v 2012 lähtien :) Kestää kovaa kulutusta ja on hyvät jalassa käytössä..
Käytössä on 3 paria erivärisiä kenkiä. Värillisillä nauhoilla saa myös hyvää soundia kenkiin :) - Anonyymi
Palladium Suomi tai sitten palladium Finland on kyllä pahemmanluokan huijaus! Tilasin kahdet kengät, sain lompakon!!! Mistään ei selvinnyt että kyseessä ulkomaalainen nettikauppa ja tuotteet tulevat Kiinasta ja verot menee maksuun. Noh maksoin tullit ja verot, kenkien sijaan sain lompakon!!😂 asiakaspalvelu vastailee enganninksi. Tuumasivat, että tilaamani kengät ovat loppuneet joten tarjosivat tilalle lähettämäänsä lompakkoa😂🤩. Pyysin saada rahoja takaisin niin siihen vastasivat että lähetä ensin se lompakko, lisäsivät kuitenkin että saattaa tulla lähettäjälle kalliiksi!! Noh kuluttaja-asiamoiehelle lähti tutkinta pyyntöä. Tulipahan hankittua sitte ihan vitun kallis lompakko(200€)😂😂
- Anonyymi
En saanut edes lompakkoa. Miten noita sivuja ei ole suljettu.
- Anonyymi
Tein kuluttaja-asiamiehelle valituksen asiasta. Toimivaltuuksia ei ole koska kiinalainen toimia. Tällaiset huijarit saavat vapaasti touhuta meidän markkinoilla.
- Anonyymi
Minulle kävi samoin Icebug Finlandin kanssa. Maksoin yllättyneenä tullit ja sain halpis lompakon. Asian käsittely on pankin kanssa vielä kesken, mutta tässä vaiheessa myös suljin käyttämäni luottokortin.
- Anonyymi
Tilasin Palladium talvikengät. Piti olla edulliset. Sain Cartierin kopio sormuksen ja menetin yli 100 ekee. Hitto kun en reagoinut kun näin lähetyksen seurannassa että paino oli n. 5 grammaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1013512Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta93372Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää522372Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762341Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut982325Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392108HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364231893Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt361870Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin491847Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1181807