Mitä mieltä olette Palladiumeista? Kevään mittaan alkanut näkyä monien jaloissa näitä...
http://www.finmane.fi/palladium-kengat/
Palladium-kengät
6
7011
Vastaukset
- Käyttäjä----
Olen käyttänyt ko. kenkiä v 2012 lähtien :) Kestää kovaa kulutusta ja on hyvät jalassa käytössä..
Käytössä on 3 paria erivärisiä kenkiä. Värillisillä nauhoilla saa myös hyvää soundia kenkiin :) - Anonyymi
Palladium Suomi tai sitten palladium Finland on kyllä pahemmanluokan huijaus! Tilasin kahdet kengät, sain lompakon!!! Mistään ei selvinnyt että kyseessä ulkomaalainen nettikauppa ja tuotteet tulevat Kiinasta ja verot menee maksuun. Noh maksoin tullit ja verot, kenkien sijaan sain lompakon!!😂 asiakaspalvelu vastailee enganninksi. Tuumasivat, että tilaamani kengät ovat loppuneet joten tarjosivat tilalle lähettämäänsä lompakkoa😂🤩. Pyysin saada rahoja takaisin niin siihen vastasivat että lähetä ensin se lompakko, lisäsivät kuitenkin että saattaa tulla lähettäjälle kalliiksi!! Noh kuluttaja-asiamoiehelle lähti tutkinta pyyntöä. Tulipahan hankittua sitte ihan vitun kallis lompakko(200€)😂😂
- Anonyymi
En saanut edes lompakkoa. Miten noita sivuja ei ole suljettu.
- Anonyymi
Tein kuluttaja-asiamiehelle valituksen asiasta. Toimivaltuuksia ei ole koska kiinalainen toimia. Tällaiset huijarit saavat vapaasti touhuta meidän markkinoilla.
- Anonyymi
Minulle kävi samoin Icebug Finlandin kanssa. Maksoin yllättyneenä tullit ja sain halpis lompakon. Asian käsittely on pankin kanssa vielä kesken, mutta tässä vaiheessa myös suljin käyttämäni luottokortin.
- Anonyymi
Tilasin Palladium talvikengät. Piti olla edulliset. Sain Cartierin kopio sormuksen ja menetin yli 100 ekee. Hitto kun en reagoinut kun näin lähetyksen seurannassa että paino oli n. 5 grammaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911294Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221128- 48854
- 70850
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50725- 33692
- 60679
- 50665
- 52657