Yksi tuttu jonka olen tuntenut monta vuotta on alkanut kiinnostaa....
taustaa pikksen erosin itse jo monta vuotta sitten ja aloin elää muutuin ulkomuodolta positiivisest... Olen saanut tältä kaverilta posiitivisia asioita "kun tulen vastaan niin erotun positiivisesti , ja olen puhjennut kukkaan ". kessan ystävän päivänä leikillään kosikin ...halit ... No noi tapahtunut monta vuotta sitten... Nyt itse erosta selvinnyt ja alkanu kiinnittää huomiota vastapuoliin että vois ja toivon että löytäs toisen...
Nyt sitten laitoin tälle kaverille ihan normi viestejä ... Ja kerran totesin että että eihän nämä viestit häiritse... Kun hän ei hirveesti lämmennyt viesteille ...Tuli vastaus "että katellaan ja ei kiirehditä mitä kevät tuo tullessaan "..
Juahnnus viestin halin kera laitoin... Totesi että hyvältä tuntuu hali taksin..
Mutta minä oon ollut se viestijien aloittaja... Mutta tuntuu siltä että häiritsen viesteilläni ... Mutta vielä ei oo sanonut että lopeta.... Mutta tunne itsellä että ahdistelen häntä...... Jatkanko ja katsonko loppuun tämän ...? Ja lopetan kun hän sanoo stopin...?
Jatkanko vaiko luovutanko?
ujohiljanenmaalaistyttö
0
73
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3884385Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483759KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1032725Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei172264Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit162012Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511932Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181868- 1201836
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241419