Mitä odotat kesältä? Muuta kuin että tulisi lämmin.
palstalaiset
16
<50
Vastaukset
Ehdottomasti odotan, että löytyy se panokaveri ja mielellään pidemmäks aikaa.
- Äädämi11111111
No tota... (neitseellistä teini)pillua!
- vihatipunen
Lähinnä kesälomaa...ja siihen on vielä yli 4 viikkoa aikaa...
Vaikka mukavan naisen kohtaamista ja rantailmoja.
- 5151
Nimenomaan en toivo, että tulisi lämmin. Parinkympin kieppeillä on hyvä. Helteet ovat Perkeleestä.
- halveksittu.ätmi-otus
Että joku nainen suostuisi katsomaan minua ja puhumaan minulle. Joo, tiedän, aika kovat odotukset.
- RoyalBicky
Tapahtumia, hyvien kaverien näkemistä. Retkeilyä luonnon helmassa, rauhoittumista.
Ajattelin myös osallistua sinkkutapahtumaan, ensimmäistä kertaa elämässäni :D - Kilttiatm
En odota edess sitä lämpöä. Mitäs väliä sillä on minkälainen sää on kun ei sinkkuna olemisessakaan ole mitään mieltä.
En varmaan tee oikein mitään kesällä, kotona vaan oleskelen. - Höhööö
En mitään...
Odotan että saan vihdoin selville, miltä tuntuu olla ihastuksen kohteena.
- rumalahna
Joo sataisi vain vettä koko kesän niin eipähän tarvitse keksiä tekosyitä miksei lähde ulos.
- sincyan
Tänä kesänä teen muutakin kuin mökkeilen. Olen järjestänyt useita treffejä ja odotan, että joku kolahtaa, tai kantaa jopa hedelmää. Treffikesä 2015!
- ätmel
Odotan pääkaupunkiseudulle raiskausaaltoa, jossa mamunpatjat saavat ansionsa mukaan. ;-)
- 1.nainen
Odotan että tapaisin erään ihmisen.
Odotan, että saisin myyntiä senverran, että minulla olisi kesälomalla varaa muuhunkin kuin jumittaa kotona katsomassa kirjastosta lainattuja leffoja.
- sammakkoasento
Mukavaa yhdessä oloa tyttöystävän ja muiden läheisten ihmisten kanssa. Ja parit festarit. Mitäpä sitä ihminen muuta kaipaisi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1102318
- 661435
Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2321218Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/971155- 111118
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos671055Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.91962IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56949Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175948Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸43918