Isovarpaissa halkeamia

Molemmissa isovarpaissa on ollut monta vuotta inhottavannäköisiä halkamia..onko kyse aina tällöin kynsisienestä vai mistä voi olla kyse?
3193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pieniä on ihmisten murheet. Ajatelkaapa niitä joilla on tosi pieni kalu! Ei ne jaksa tällaisia lukea.

Äänestä
  • Pieni on sunkin murhees, siis pieni kalu.

    Äänestä

Jos varpaassa on halkeama, niin mitenkä se liittyy kynteen? Sulla on ihossa jokin vaiva tai sitte jalkasilsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iikk kirjoitti:

Molemmissa isovarpaissa on ollut monta vuotta inhottavannäköisiä halkamia..onko kyse aina tällöin kynsisienestä vai mistä voi olla kyse?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu