Sulkekaa tämä palsta

Täynnä hulluja Miehiä jotka ovat vaaraksi kaikille naisille. Jos sosiaalinen elämänne rajoittuu tähän palstaan niin en ihmettele kun ette saa ketään koskaan.
27<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Lutka vai kurppa?

Äänestä
  • Henkilöhyökkäys.

    Äänestä

Koska sananvapautta rajoittamalla on päästy mihinkään hyvään? Toki palstalla pitäisi olla hyvä seriffi, joka poistaisi rankimmat ylilyönnit esimerkiksi juuri lapsiseksin suhteen. Sen suhteen voit olla toki itsekin aktiivinen ja painaa tuota ilmianna nappia.

Eduskunnassa on aikeasti tällä hetkellä varmasti parikymmentä kansanedustajaa, jotka ovat päässeet sinne sen takia, että yksi puolue on uskaltanut ottaa vaaliteemakseen sellaisenasian, mistä muut puolueet eivät uskaltaneet puhua, koska pitivät sitä liian junttina. (Maahanmuutto). Sama puolue on vienyt myös Demareilta duunarimiesäänestäjät, koska demarit unohtivat, kenen asialla heidän oikeasti pitäisi olla.

Uskon, että jossain vaiheessa eduskuntaan nousee lukuisia kansanedustajia sillä teemalla, että he lupaavat ajaa miesten asioita. Tai onhan siellä jo ollut iät ajat Ilkka Taipale https://fi.wikipedia.org/wiki/Ilkka_Taipale

Äänestä

Tämä on vasta alkusoittoa. Joskus teen vielä jotain mistä minut muistetaan. Tiedäkkin se senkin kurppalutka. :)

Äänestä
  • Kohta alkaa aseet laulaa kun menee hermo...

    Äänestä

:D Olen kertonut että en etsi enää naista koska naiset ovat hypergamisia. Sen lisäksi olen kertonut että suurin osa suomalaisista naisista elää kokonaan tai osittain miehen rahoilla, eli ovat parisuhdehuoria.

Osittain näiden totuuksien julki tuomisen seurauksena joku haluaa, että palsta suljetaan. Eikö päin vastoin naiset ole vaarallisia miehille ja miesten rahoille?

Äänestä
  • Ei huoria täydy tappaa. Pitää vaan kertoa miehille, että jos itselleen parisuhdehuoran elätettäväksi ottavat, niin ymmärtävät naisen olevan heidän kanssaan ainoastaan rahan takia. Jos naisesta joutuu maksamaan niin ehdottomasti kannattaa vaatia laatua ja rahalle vastinetta.

    Äänestä

  • Näinhän tuo on. Tämä palsta on kauhua herättävä naisille, jotka etsivät pahaa aavistamattomia miehiä haaviinsa, kun "juoksut on juostu". Ja eihän sellainen nyt sovi.

    Äänestä

  • Ex__PUA kirjoitti:

    Näinhän tuo on. Tämä palsta on kauhua herättävä naisille, jotka etsivät pahaa aavistamattomia miehiä haaviinsa, kun "juoksut on juostu". Ja eihän sellainen nyt sovi.

    Yks alka suuttu kun tän palstan tälle 46v kurpalle kerroin! Perkele sekin hevosnaama oli saanu jonku ukon haaviin s24 :(

    Äänestä

Minusta taas parempi paikka mellastaa on juuri palsta, kuin esimerkiksi kadut jossa vaara on todellinen. Verbaalinen vaara ei onneksi vaurioita yhtä vakavasti, kuin fyysinen kajoaminen. Henkisesti toki voi kipuja tulla, mutta hyvällä suodattimella ei jää kuin paha maku.

Äänestä

Sulje pääsi.

Äänestä

Antaa poikien elää omassa harhamaailmassaan niin saadaan me normaalit ihmiset kunnon naurut näiden neitsytpoikien oletuksesta siitä millainen maailma on :D

Äänestä
  • Se parhaiten nauraa joka viimeksi nauraa!!

    Äänestä

  • PoikuusSetä1985 kirjoitti:

    Se parhaiten nauraa joka viimeksi nauraa!!

    Näin on. :D

    Äänestä

Ketään, koskaan, aina ja ikuna. Amen.
Normaaleja suoli24 sinkkupalstalla pe-iltana ?
Hieman kehotan kainosti skarppaamaan

Äänestä

Anna pillua

Äänestä
  • Ota se.

    Ei reikää voi antaa.

    Äänestä

Anna aloittaja pillua äläkä inise sivuseikoista.

Äänestä
  • Pillua saa helpolla ja ilmaiseksi iskurista tai seksiseuraa.comista.

    Äänestä

  • Helppoaon kirjoitti:

    Pillua saa helpolla ja ilmaiseksi iskurista tai seksiseuraa.comista.

    Miten niin saa helpolla edes noilta mainitsemiltasi sivustoilta ja jos saakin niin ei ainakaan ilmaiseksi saa.

    Äänestä

  • Ujoatm26v kirjoitti:

    Miten niin saa helpolla edes noilta mainitsemiltasi sivustoilta ja jos saakin niin ei ainakaan ilmaiseksi saa.

    Kuinkas monta kertaa kertaa olet joutunut noiden kautta maksumieheksi? Ja kuinka monta kertaa olet noiden kautta saanut ilmaiseksi? Vertaillaanpa lukuja.

    Äänestä

Kiitos kaunis.Naisellinen verkosto on toistaiseksi toiminut.... Varo vaan, nainen todella itseäsi..

Äänestä

haluun pilluu

Äänestä
  • No käyppä hakemassa itsellesi tyttöystävä sillä parisuhteissa harvemmin jää ilman seksiä

    Äänestä

Tämä palsta on mitä parasta viihdettä. Mitään muuta sivua lukiessa ei saa nauraa niin paljon ku tällä palstalla.
Tosikoille ja herkille pumpulissa eläville tämä palsta ei sovi. Pitää olla vähän karski.

Äänestä

Palsta varoittaa naisia, minkälaisia mielikuvituksia miehillä, jotka takertuvat vuosiksi tällaiseen palstaan, voi olla.
Pahoja tapauksia on ehdottomasti syytä kavahtaa

Äänestä

Ihminen ei ole vaarallinen ennen kun tekee oikeesti jotain jollekki toiselle ihmiselle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


nainen32Lahti kirjoitti:

Täynnä hulluja Miehiä jotka ovat vaaraksi kaikille naisille. Jos sosiaalinen elämänne rajoittuu tähän palstaan niin en ihmettele kun ette saa ketään koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu