Panoseuraa

panomies35

Sitähän te naiset haluatte. Se on panoseura palsta eikä treffit palsta.

5

873

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Housutjalkaankiitos

      Mä en ainakaan etsi panoseuraa vaan kunnon normaalia miestä, jolla olisi aivot yläpäässäkin. Panoseurapalsta näyttää olevan, kun eilenkin oli jonkun kikkeli profiilikuvana.. En arvosta moista henkilöä, joka esittelee vehkeitään.

    • eevblknll

      Hyii

    • normimies36

      Etsin normaalia naista mutta naiset haluaa pelimiehen joka vonkaa pillua heti. Ei naiset vastaa normaaleille miehille.

    • kovatotuus

      Toiset haluaa panoseuraa toiset taas parisuhdetta. Kumpiakin löytyy kummastakin sukupuolesta. Tosin ensin mainittua enemmän miehistä.

      Ja normimies36:lle, menestyvä pelimies ei sitä pillua vonkaa vaan hoitaa asiat niin, että nainen sitä itse tarjoaa. Siinä voit toki olla oikeassa, että naisia ei kiinnosta tavallinen mies. Tarjolla kun on muutaman klikkauksen päässä niin paljon muutakin.

      http://www.seikkailuseuraa.com/

      Tuon voi jokatapauksessa käydä katsomassa, jos asia oikeasti kiinnostaa. Valittajat ja katkeroituneet ei seksiä ainakaan saa.

    • Totuudenkertojatar

      Eiköhän taas ole kyse siitä että et löydä seuraa, ja joku syy sille pitää löytyä, joka on sinun ulkopuolellasi. Eli sen sijaan että tarkistaisit miksi et kelpaa, keksit syyn miksi naiset eivät kelpuuta sinua, ja se syy on joku ulkoisesti halveksuttava. voin vannoa ettet pysty uskottavasti kertomaan, että naiset haluavat nimenomaan panoseuraa.

      Vai onko ihan todellisuudessa käynyt niin että sulla on ilmoitus/vastaat ilmoitukseen ja nainen hylkää sut, koska sinä haluat vakavaa suhdetta ja nainen seksisuhdetta? Kerro joku keskustelu, josta ilmenee että näin on tapahtunut. Eihän sellaista ole, vaan haluat että asia olisi niin sen sijaan että jostain ihan muusta syystä et kiinnosta naisia vakavaan suhteeseen etkä panosuhteeseen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      118
      3862
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      56
      3185
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3157
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      3105
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      6
      3041
    6. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      29
      2805
    7. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2537
    8. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2277
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      63
      2260
    10. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      62
      2119
    Aihe