Pari kertaa olen nyt harrastanut yhden yön juttuja, sinkku kun olen. Molemmilla kerroilla hommasta ei tullut miehen osalta mitään, ei seisonut vaikka miten kauan yritettiin, syynä viina. Toisella oli iso mutta herra vaan odotti että teen hänelle palveluksia, makasi kuin lahna itse ja vaikka oli iso niin ei sillä mitään voinut tehdä.
Nyt toisen kerran sama juttu ellei vielä pahempi, täysin löysä koko ajan, vain baarissa tunsin että seisoi mutta siihen se sitten jäikin.
Onko asia kaikilla miehillä sama juttu näissä yhden yön jutuissa, että kännissä pitää olla että rohkenis mutta sitten ollaankin liian kännissä seksiin ? Jos haluan miehen sänkyyni niin ei mulle riitä pelkkä suuseksi yms. vaan haluan sitä miestä ja että homma pelaa !
Jo kaksi pettymystä
7
239
Vastaukset
- elämäänähneenä
Kyllä yleisin syy on huono omatunto lerppuun. Niillä on oma nainen kotona odottamassa...trust me. I know! Potevat syyllisyyttä...
En oo huomannut, että varatuilla miehillä alkais lerputtaa syyllisyyden takia, enemmänkin he ovat olleet innoissaan saadessaan toiselta naiselta erillaista seksiä kuin se kotona odottavan vaimon kanssa oleva rutiiniseksi. Pääsääntöisesti mulla on vain hyviä kokemuksia varatuista miehistä. Luulisi syyn lerppaamiseen olevan siinä liiassa alkoholimäärässä yhdistettynä väsymykseen ja suorituspaineisiin.
Tosin joistakin varatuista miehistä on tullut mulle hieman sellaisia riippakiviä, että kun oon antanut heille seksiä yhtenä kertana, niin he ovat alkaneet vonkaa sitä multa lisää. Ja alkaa maalailee, että hän on eroamassa vaimostaan ja että hän alkaisi olee sitten vain mun kanssa. Oon välillä mennyt siihen halpaan ja antanut yhä uudelleen, mutta kun oon huomannut, että sen miehen eroprosessi ei etene mitenkään vaan mä oon ollut hänelle vain sijaispano, niin se suhde on loppunut siihen.
- valitsemalla
Miksi alkaa humalaisen miehen kanssa mihinkään sellaiseen?
- harrastanut
Ujo mies ei uskalla ilman viinaa ja kännissä ei onnistu. Miksi isket ujoja miehiä jotka on juoneet liikaa?
- Pensselipena
Se on joskus pieni asia mikä pilaa seisokin, itselle kävi joku kerta kun huomasin daamin pyllynvaossa pikku kikkareen kuivuutta kakkaa kun alottelin kielipeliä niin kulli päätti olla kovenematta vaika mitä teki.....herrasmiehenä hoiteli kielin ja käsin daamille orgasmin, kaipa tuo tykkäsi kun aamulla ehdotti kovasti seuraavaa tapaamiskertaa, silloin oli pylly puhdas ja kulli kova.
- Seisokki39
Minulla seisoo aina ja olen terve ja viinaa en juo edes useinkaan. Ei ole koskan ollut ongelmaa ja aina on homma hoitunu naisen kanssa.
- Kokeiltu_on
Ei kannata kännisistä seuraa hakea =) Seksi on parasta selvin päin ;) Ja jos on kärsivällinen, niin netin uumenistakin löytää seuraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee662241Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."71873Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2391391Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?2441092Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.1001001En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711000Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki22987- 92882
- 21814
Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39770