Vähän pullea puuta.

Pensselipena

Harrastan yhdenyön suhteita reissatessani ympäri suomea,parisuhteessa olen aina ollut hoikan naisen kanssa,mutta nyt olen harrastanut seksiä muutaman kerran vähän pehmeämpien yli 40.v. Naisten kanssa, ja olen ihan koukussa heihin,kiihotun valtavasti vähän pehmeistä mahoista ja pienistä jenkkakahvoista,montakertaa näillä naisilla on myös pehmeiden rintojen kruununa isot nännit jotka kiimasella naisella vielä kovettuneina törröttää tosi kiihoittavasti, ja jostain syystä kaikkein kiihkeimmät ja märkäpilluisimmat naiset olen tavannut juuri tästä ryhmästä,,nämä ovat olleet myös kaikkein parhaita ja hanakimpia suihinottajia...........tykkään teistä ihanat pullerot.

10

276

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pensselipena

      Otsikko piti olla: Vähän pullea puuma. Ennakoiva tekstinsyöttö puhelimessa on perseestä.

    • KannattaaKokeilla

      Sittenhän sun kannattaisi ottaa vakavasti parisuhde pulleaan naiseen.
      Meitä pulleita, kauniita ja hemaisevia naisia on paljon.
      Suosittelen.
      Ainakin tiedän mitä puhun omasta puolestani.

      • olinkoseminä

        Miksi pitäisi vakava parisuhde ottaa kun hänellähän on jo nainen? Mä luulen, että kielletyn hedelmän maku lisää ap:n kiihottumista pulleista naisista. Onneksi on tuollaisia "penoja", jotka ei hyljeksi meitä pulleita. Saadaan mekin joskus :).
        Mä hlökohtaisesti viehätyn itse pulleista miehistä. Ymmärrän siis tasoni täysin.


    • hyihyihyi

      Valehtelet! Tuskin olet ollut sängyssä sen enempää hoikkien kuin lihavienkaan naisten kanssa. Keksit näitä juttuja koska kaikki seksi tapahtuu oman pääsi sisällä. Tuollainen fantasioiminen pelkän tekstin puitteissa on... no, se on vähän hassua. Kiihotut omista sanoistasi siinä kaikki.
      Kirjoittele johonkin pornolehteen, se olisi oikeampi foorumi, satusetä!

      • Pensselipena

        Jep,jep.niinkö luulet.


      • buuuuuh

        Jos sä eläisit nuo jutut todeksi sun ei tarvitsisi näillä palstoilla kirjoitella seksitarinoita. Näin on.


      • Satutäti

        Mikäs se tuo tänne lueskelemaan toisten tarinoita? Ei taida olla omia kokemuksia eikä edes mielikuvitusta,se on vasta säälittävää.


      • koomikko1344

        Totta. Aika säälittävä tyyppi toi aloittelija.


    • ahtipoika

      Nainen jolla on vähän pehmeähkö mahan alku ja pehmeät iso nänniset tissit niin saa minut kunnolla kuumaksi, en tykkää treenatusta rasvattomasta naisvartalosta, siinä on kiihottavaa vaeltaa huulilla ja kielellä kaulasta alaspäin kohti "aarrearkkua" hitaasti ja kiusotellen. No,ei mulla muuta.

    • poikako

      KylläKyllä nainen saa olla tanakkakin, karvanen kunhan on iloinen ja kiihkeä.Semmonen naurava huumoripano.Voi tulla toistekki.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7121
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7079
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      117
      6205
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5248
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5225
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5118
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4605
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      3485
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe