Onko Tuurissa porukkaa

Jos tulisi sinne viikoksi, siellä on kuitenkin sellainen rakennus mihin voi portapotan laillisesti loiskauttaa, ellei ole leiriytynyt Caravanalueen ulkopuolelle parkkiruutuun.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Valitettavasti Tuurissa ei ole ketään joten jos tulet paikanpäälle niin voit valita miesesi paikan.

Äänestä

Jos oikein halvan vekottimen haluaa,kyllä silloin joutuu tyytymään Rumatikkiin.Joko yöllä mainitsin puolisoni Reinon?

Äänestä
  • Onko Tuurissa myynnissä Kulliviinaa??

    Äänestä

Loiskahtaa mihin loiskahtaa ja kuset lorisee lavuaariin.

Äänestä

Tuuri on täynnä. Vain varaamalla saa paikan.

Äänestä

Portapottikapasiteettiä pystyy keventäminen, kun käy vaununtakana,muija vähän arka touhuun jollei ole pusikkoa

Äänestä
  • Meilläkin muija ujostelee, Nykyään on alkanut kusemaan housuihinsa seisoviltaan. Ei kukaan huomaa.
    Harmi vaan ettei saa housuja rumatikillä kuivaksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lavuaariyöastiana kirjoitti:

Jos tulisi sinne viikoksi, siellä on kuitenkin sellainen rakennus mihin voi portapotan laillisesti loiskauttaa, ellei ole leiriytynyt Caravanalueen ulkopuolelle parkkiruutuun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu