Hienoa kun on taas kesä ja naisten rintaliivit näkyvät paitojen läpi. Osalla varmasti tarkoituksella ja osalla tarkoituksetta.
Mitä mieltä muut ovat aiheesta?
RIntaliivit näkyvät kesällä
9
157
Vastaukset
- Naturismia
Kuka nyt rintaliiveistä välittäisi?
- ihanais
hyvältä näyttää. harmi että kelit muuttuivat taas viileämmiksi.
liivien pitäisi näkyä muutenkin enemmän. - stallaristop
no jos nyt vihdosta viimein päästäis eroon tuosta kekkoslandian kauneusihanteesta ja naiset saisivat alkaa juhlia sitä että ovat naisia ja ne naiset jotka haluavat pukeutua toppatakkiin kesälläkin lopettaisivat morkkaamisen.kun nyt meuhkataan homojen oikeuksista niin annetaan nyt kanssa sisarienkin näyttää kauniilta juuri niinkuin itsehaluavat.silikonit,geelikynnet,hiustenpidennykset,korsetit etc. antaa mennä! juhlikaa naiseuttanne!
- Ihmeporukkaa
Tyylineuvoja kertoi juuri että naiset käyttävät miesten vaatteita (muka mukavia) ja kolhoja kenkiä. Leikkaavat hiuksensakin kuin miehet. Sitten ihmettelevät kun ei käy flaksi.
Tuntuu että kun nainen täyttää 40 vuotta ja mies on jo saatu pyydystettyä, hän alkaa näyttää ja käyttäytyä kuin miehet. Hiukset leikkautetaan miesten tyyliin parturilla kun on niin mukavat pitää ja löntystellään äijävaatteissa. - 1347
Naiset on kovia jätkiä, koskahan niille aletaan laittaa silikkonipalleja.
- vanha-juttu
1347 kirjoitti:
Naiset on kovia jätkiä, koskahan niille aletaan laittaa silikkonipalleja.
Laitetaan jo, mutta ovat sitten virallisestikin miehiä.
- Liivitnäkyy
Minustakin on ihanaa että nykyään naiset antavat rintsikoiden näkyä aivan selvästi vaatteidensa läpi, on mukava bongata erilaisia liivejä ja ihailla niitä. Joskus mietin nähdessäni naisen jolla liivit näkyvät niin selvästi paidan läpi että olisi aivan sama kuin olisi ilman paitaa liikkeellä, niin nämä oikein haluavat näytellä tisuliivejään muille, joskus on jopa nännit näkyneet liivien läpi, eipä siinä mitään mukava niitä kaiken kokoisia ja näköisiä rintoja katsella.
- Boobies
Oletko tuijottanut imettäviä naisia, joilta kupit ovat unohtuneet auki?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822432Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant839641Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.467612Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886408SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896113Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot485102HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1174765Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074489Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo992218Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k861489