Vanha kurppa puhuu uskomatonta paskaa

Naisasialooser

5

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ikis__M

      Tuo kyseinen "haaska" on kuitenkin yli nelikymppisenä vetävämpi kuin useimmat kaksikymppiset ja pääpuolikin taitaa olla kunnossa kun en ainakaan muista olleen missään kohuotsikoissa koskaan. Ollut varmaan parhaimmillaan siinä 25v. iässä mutta ei huono vieläkään.

    • 1rrdwwww

      Teikä ei vastaavaa edes kuusikymppistä naista saa ikinä.

    • 136

      No on kyllä lapsellisen kitkerä kommentti, ettei muka olisi hyvännäköinen edes ikäisekseen. Mieti nyt oikeasti miltä monet 40 naiset näyttävät. Ylipainoa, lyhyt tukka, vaatteet lähinnä muodottomia kaapuja. Tuo nyt on seksikkäämpi kuin moni 10-v nuorempi.

      Mutta siitä olen samaa mieltä, ettei ikä ketään absoluuttisesti kaunista, ellei kyse ole todella merkittävästä painonpudotuksesta. Jotkut vaan "rupsahtavat" nopeammin/hitaammin kuin toiset. Mutta lähes kaikki naiset ovat parikymppisenä selkeästi kauniimpia kuin 40 .

      Tietty eletään toivossa että puolison valinta olisi osunut sikäli nappiin, että arvostaa muitakin juttuja. :)

    • eisusiruma

      Nelikymppisellä naisella on seksielämä nautinnollisinta. Jos puoliso pystyy tarjoamaan hyvää kyytiä vaimolleen, niin totta kai se heijastuu siihen, että nainen hehkuu onnellisuutta ja naisellisuutta.

      Jos juuri sinusta Janina Fry ei ole seksikäs, niin sehän on vain sinun mielipiteesi. Monen miehen märkien unien kohteena tuo Janina Fry on ollut varmaan viimeiset 15-V ajan.

    • 625646

      Ikäisekseen nätti likkahan tuo.. toivottavasti kannustaa muitakin naisia pitämään itsestään huolta, vaikka ikää tuleekin mittariin..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      4
      3713
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      193
      3619
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      128
      3350
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      71
      3332
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      20
      2186
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      25
      1768
    7. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      32
      1519
    8. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1471
    9. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      91
      1393
    10. Haluaisin et

      Pussaisit läpi ja nuolisit
      Ikävä
      15
      1333
    Aihe