Raiskaus kaverilla

Raiskauspeppuun

Moi. Oon 13v ja lauantai-sunnuntai yönä olin kaverilla yötä. Kaveri nukahti ja menin hakemaan vettä. Kaverini isä ja sen 6-7 kaveria olivat umpikännissä alakerrassa. Kun olin kävelemässä takaisin huoneeseen, he tarttuivat minuun rajusti kiinni ja vetivät olohuoneeseen. Kaverini isä laski housuni kun muut pitelivät minusta kiinni, ja läpsi mua tosi kovaa ja kivuliaasti perseelle. Kun läpsiminen loppui, nuoli joku mies minun peppureikääni ja työnsi sormiansa sinne. Hetki myöhemmin, osa imetti mulle kullia, ja varmaan 5 niistä mälläsi peppuni sisään. Lopuksi runkkasivat minua ja piiskasivat persettäni jollain kepillä ja pukivat minut naisten korsettiin. Tämän jälkeen lähettivät minut nukkumaan korsetti ja stringit päälläni. Raiskauksen jälkeen tajusin että tykkäsin ottaa peppuun kyrpää ja sormia. Kertokaa omia kokemuksianne alle! Olen siis 13v poika tampereelta ja hetero:)

4

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peppuraiskaus

      Eikö kukaan? Saa myös sanoa miten mällit saa pois sisältä... Tosi paljon sitä on mutta ei meinaa tulla ulod

    • Mällipeppu

      Joku nytt.. Miten pitäis toimia.. Kaikki pani mua paljaalla ja imetti mulle munaa.. Peppuni kipee piiskauksen myötä, ja joudun valuttaan mällit pepusta housuihi

    • Mulla kävi samalla lailla melkein. Mä törmäsin siihen kaverin isään rappusissa. Mutta se kysyi halusinko tulla naiduksi väkisin. Mä kun olen niin kiimaisen näköinen teini poika. Änkytin ja punastelin ja myöntelin. Se käski tulla kurkistelee saunan pukkarin ovenraosta kohta jos haluan. Se huomais sit mut ja tempasin sinne niiden käyttöön. Menin kun en voi nut olla menemättä?

    • Mitä sä nyt ajattelet?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      122
      1231
    2. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      283
      919
    3. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      43
      825
    4. Milloin näit kaivattusi viimeksi?

      Mitä olisit halunnut tehdä tai sanoa hänelle?
      Ikävä
      33
      611
    5. Tappio Rydmanille

      Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html
      Perussuomalaiset
      144
      600
    6. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      38
      557
    7. 52
      541
    8. Sometähti villisika-Seppo on kuollut

      Suomussalmella lemmikki­eläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-20232445
      Suomussalmi
      28
      508
    9. Tiesitkös rakas

      Mun taivas on pilvinen ja synkkä. Päivät värittömiä ja harmaita. Missä olet, aurinkoni? 💔
      Ikävä
      44
      491
    10. Wille antoi juuri potkut 29 suojatyöläiselle!

      Soste aloittaa yt:t, jos kaikki menee hyvin, niin 29 suojatyöläistä 31:sta saa kenkää. Mitäpä sostelaiset jos menisitte
      Maailman menoa
      238
      461
    Aihe