Mistä Tampereella saa?

Pillua. Sais jos riittää ainaisessa puutteessa eläminen.
8614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat
  • Se on alasjärvi perkele.

    Äänestä

Mistähän sais vapaita naisia Tampereella?

Äänestä
  • Et mistään, jos olet atmi.

    Äänestä

maalaa naamas lankilla ja mee hervantaan irtoo saletisti.

Äänestä

Leinolassa on yks jakorasia ämmä tai siis nyt asuu atalassa joka antaa. Jos mäkin oon siltä joskus saanu niin kyl se jakaa sit kaikille muillekin löyhä kätisesti.

Äänestä
  • Missä häneen voi törmätä?

    Äänestä

Eteläpuistossa saa miestenvälistä seksiä. Place to be.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄtmiTampereelta kirjoitti:

Pillua. Sais jos riittää ainaisessa puutteessa eläminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu